Şimdi Ara: +90 531 401 4523

Sakarya adapazarı serdivan günlük kiralık ev

Sakarya Çark Caddesi ve Serdivan Mavi Durak
Tercih Edilen Günlük Kiralık Ucuz

Sakarya adapazarı serdivan günlük kiralık ev

Sakarya Çark Caddesi ve Serdivan Mavi Durak

Açıklama

Sakarya Adapazarı Serdivan Günlük Kiralık Ev

0531 401 4523

Sakarya Adapazarı Serdivan günlük kiralık ev ucuz fiyatlarla rahat ve geniş konaklama mekanları sunar. Özenli personeliyle iyi hizmet kalitesi sunar. Açık, ferah ve davetkar yaşam alanlarıyla beraber konaklama hizmetine hevesli personeliyle her zaman yardıma hazır. Geniş yaşam alanları, ücretsiz WiFi ve mutfağıyla Günlük Daire Sakarya’da herşey için yer var ve herşeyin bir yeri var. Rahat seçilebilinen saatleriyle dilediğiniz saatlerde giriş yapıp dilediğiniz zamana kadar kalabilirsiniz.

sakarya adapazarı günlük kiralık daire çarkta
Adapazarı günlük kiralık evler çark caddesinde kafeler sokağında

Sakarya merkezde günlük kiralık ev nerede?

Sakarya merkezde çark caddesinde kafanızı dinleyebileceğiniz sakin mekanlar ile beraber şehirin kalbinde eğlence merkezlerine de yakınsınız. Sizi sosyal bir hayatın içinde konaklatan günlük daire Sakarya hayatınızı tüm dinamiğiyle sürdürmeye yardımcı olur. Bu nedenle günlük kiralık evlerini şehrin en merkezi yerlerine konumlandırır. Sakarya çark caddesinde günlük kiralık evler bu nedenle kafeler sokağında, şehrin en dinamik köşesinde. Onlarca kafenin ardı ardına sıralandığı sokakta sitilinize uygun bir kafede zamanınızı sevdiklerinizle eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz. Sakarya Adapazarı Kent meydanı çok yakın ve Adapazarı Uzun Çarşı ve Sakarya Katlı pazar çok yakın. Alışverişinizi taze ve sebzeler için katlı pazardan yapıp günlük kiralık evinizde sevdiklerinizle eğelenceli bir şekilde yapıp, paylaşabilirsiniz. Sakarya günlük kiralık evde unutulmayacak hatıralar için ortamlar tasarlarız.

Serdivan günlük evler
Serdivan kampüs manazarası her gün bir başka aleme götürür

Serdivan mavi durakta günlük kiralık ev nerede?

Serdivan Mavi Durak genç neslin yani öğrencilerin yoğun bulunduğu bu eşsiz mahallede kendine özgü tarzıyla arkadaşça bir yerleşim yeri. Serdivan mavi durakta günlük kiralık ev bakıyorsanız ucuz fiyatlarla konaklayabileceğiniz cazip mekanlar sunuyoruz. Sakarya Adapazarı Serdivan günlük kiralık evler hem cebinize hem de konforunuza uygun bir konaklama tecrübesi sunar.

Sakarya üniversitesi kampüsü yakınlarında konaklayıp akademik hayata yakın olmayı istiyorsanız merak etmeyin sizi güvence altına aldık. Sapancanın engin ve emsalsiz manzarasının ferahlığına bu tepelerden doya doya tadını çıkarabilirsiniz. Sakarya Adapazarı Serdivan günlük kiralık evlerin bu noktalarda olması sizi başka diyara geldiğinizin anlamını hissetirecek. Toplu taşıma araçlarının sizi Sakaryanın heryerine ulaştırabilmeleri de ayrı bir avantaj. Sakarya Merkezde ilçe otogarı Sakarya şehrinin her noktasına taşımasıyla beraber birden çok aracın olması zaman kazandıran ayrı bir avantaj. Sakarya otogarı da bi o kadar yakın merkeze 15 dakika ücretsiz servis ile sizi yeni terminalden Sakarya merkeze ulaştırabilir.  Ticari araç veya taksi ile 7 dakikada Sakarya merkezde olabilirsiniz.

Serdivan Günlük Ev
Serdivan Günlük Kiralık Ev Mavi durakta

Sakarya Günlük Kiralık Ev Fiyatları

Sakarya Adapazarı Serdivan günlük kiralık ev fiyatları ise her bütçeye ve her kitleye hitap ediyor. Birbirinden ferah ve geniş günlük kiralık evlerden en az biri sizin için en uygun fiyatlarla Sakarya merkezde çark caddesinde ve Serdivan Mavi durakta. Ulaşımı kolay ve konforlu günlük kiralık evlerimizde defalarca konaklamak isteyeceksiniz. O zaman durmayın, şimdi arayıp günlük evlerimiz görmeye ve bizimle tanışmaya gelin.

Detaylar

Tarihinde güncellendi Şubat 14, 2018 en 3:13 pm
  • Mülk türü: Günlük Ev, Suit
  • Mülkün durumu: Günlük Kiralık
  • Adres Sakarya, Adapazarı, Serdivan
  • Semt Adapazarı, Serdivan
  • Şehir Sakarya
  • Posta Kodu 54000
  • Mahalle Çark Caddesi, Kampüs, Mavi durak, Merkez

Compare listings

Karşılaştırmak
Sakarya Günlük Kiralık
  • Sakarya Günlük Kiralık