Şimdi Ara: +90 531 401 4523

Sakarya Merkezinde Günlük Ev

Sakarya günlük ev şehrin en yoğun olduğu ve kalbinin attığı yerde Çark caddesinde. 2 oda bir salon olan bu günlük kiralık ev restoran ve kafelere çok yakın. Adapazarı merkez ilçede bulunan Kent Park gezilesi bir yer.

Binanın heryerinde WiFi bağlantısı vardır ve otopark kapının önündedir. HDTV uydu bağlantısıyla istediğiniz kanalı izleyebilirsiniz. Modern eşyalarla döşenmiş Sakarya günlük ev mutfak ve mutfak ekipmanları ile ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayan konforlu ve güvenli bir konaklama sunar. Günlük kiralama fiyatları merkezde çok uygun. Gecesi 100 liradan kiralanabilen evlerimiz ilçe otogarlarına yakın böylece ulaşım problemi yaşamazsınız. Kafe ve restoranlara çok yakın olması aktivitelerin tam kalbinde olmanızı sağlar. 

Serdivanda konaklama fiyatları merkeze göre daha uygundur. Serdivan apart evlerin yoğun ve Sakarya üniversite bölgesinde olmasından dolayı bir çok apart ev bu çevrededir. Öğrencilerin yoğun olduğu bölgece genç aktiviteler bulabilirsiniz. Serdivan gölpark yaz ve bahar aylarında çok talep gören noktalardan biridir. Yerel halkın piknik ve gezi amacıyla dolduğu bir alan. 

Adapazarı merkezde 99 depreminden sonra hizmete giren Deprem müzesi Kent Meydanının hemen yanında. Geçmişteki görüntüleri görüp şehrin nasıl yeniden yapılandığını görebilirsiniz. Sakarya günlük ev müzeye çok yakın, adımlar uzaklıkta. Kuzey terminali ve orta garaj günlük eve yakınlığından dolayı Sakaryanın her noktasına kolay bir şekilde ulaşabilir. 

Sakarya günlük kiralık ev

Sakarya Adapazarında konaklamak için alternatifleriniz çok. Sakarya günlük ev için Çark caddesi kafeler sokağında en uygun fiyata kalacak yer bulabilirsiniz. Dairelerimiz geniş, ferah ve ulaşımı kolaydır.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak