Şimdi Ara: +90 531 401 4523

Günlük Evde Kaç kişi kalabiliriz?

Günlük kiralık evde kaç kişi kalabiliriz? Sakarya’da kalacak günlük evler için kapasite soruyorsanız eğer ve Neden dört kişi kalamıyoruz? Diye şikayet ediyorsanız bunların açıklamasını yapacağız.

Neden 3-4 arkadaşlarımızla kalamıyoruz? Sakarya’da konaklamak için neden grup olarak kalamadığınızın cevabı: çevreye verilen rahatsızlık ve günlük kiralık evi hor kullanımı. “Biz gürültü yapmayız?” Diyen konuklarımızı anlıyoruz ama bir gece kalabalık yapmak dahi diğer konuklarımızın konforunu geri getirmez etkisi büyük olur.

Kalabalık gruplar her ne kadar gürültü yapmayacağınızı ifade etseniz de bazen gruplar arasında bir sohbet yarışı ve bu da yükselen ses tonlarına ve ordan kontrol edilmediğinde istenmeyen bir kalabalık oluşturur. Sakarya günlük kiralık ev ulaşımı kolay ve konforlu noktalarda. Kaç kişi konaklayacağınıza karar verdikten sonra bizi arayın. “İki kişi konaklayacağız” diye belirten ve sonra iki kişiden fazla konaklamaya gelen kişiler için de haberler kötü. Çünkü kapıda sürekli gözetimde olan sorumlularımız bunu kontrol için beklerler.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak