Şimdi Ara: +90 531 401 4523

Sakarya Çark Caddesi Günlük Kiralık Evler

Göre sırala:

Adapazarı Çark Caddesi Nerede?

Çark Caddesi Sakarya şehrinin en popüler ve bilinen caddesi ve yürüyüş alanıdır. Sakarya’dan Serdivana uzanan bu caddenin bir kısmı yürüyüş alanı olarak kullanılması yanında büyük bir bölümü trafiğe açıktır. Çark caddesinin uzun olması nedeniyle yol üzerinde bir çok önemli noktaları barındırır ve şehrin büyük bir ticaret alanı bu cadde üzerine kurulmuştur. Bir ucu Sakarya Büyükşehir Belediyesi Binası’dan başlayıp Serdivan Belediye Binasına kadar uzanır.

cark-caddesi-konum
Adapazarı çark caddesi konum

Çark caddesi üzerinde, kafeler sokağı, Kent Park, Millet Bahçesi, Agora AVM, Serdivan AVM ve Cadde54 bilinen en popüler konumlardır. Çark Mesire diye adlandırılan ve şimdiki yeni dönüşümüyle Millet bahçesi olan bu park günümüzde yoğun bir talep görmekte.

Çark caddesi ismini Çark Deresinde bulunan su değirmeninde alır. Akan su Sapanca gölünden başlayıp karedeniz kadar uzanır. DSİ tarafından Sakarya Nehrinden akıtılan sularla beslenmektedir. Bir zamanlar akan bu su şehrin içme suyunu karşılar ve evlere su dağıtımı buradan yapılırdı.

Adapazarı çark caddesi konumunu belirttik ve şehir üzerindeki önemini de ifade etmeye çalıştık. Bunun amacı şehrimizi ziyaret eden misafirlerin bu çevre hakkında biraz daha fazla bilgi alması. Çark caddesi günlük kiralık evlerimizin misafirlerimizin kolay ulaşabileceği ve rahat ulaşım sağlayıp şehrin tüm olanaklarından faydalanması için tasarlanmıştır.

Sakarya Çark Caddesi Günlük Kiralık Ev Fiyatları

Değerlendirme: 5 / 5.

Sakarya çark caddesinde günlük ev fiyatları ve konumları hakkında bilgi almak için doğru yerdesiniz. Size 2021 yılının ilk çeyreğinde çark caddesi günlük kiralık evlerin fiyatı olarak 100-150₺ arasında değiştiğini ve bu fiyatların kalacak kişi sayısı ve sürelerine göre değiştiğini belirtmekte fayda görüyoruz. Bunun daha detaylı açıklmasını ve tüyolarını Sakarya günlük kiralık ev fiyatları kısmında açıklamaya çalıştık ve faydalı olacağını düşünüyoruz.

Sakarya Çark caddesinde günlük kiralık evleri saatlik veya kısa süreki kiralamak istiyorsanız şimdi bizimle iletişime geçin.

Çark Caddesi Günlük Kiralık Ev2 Saate KadarGecelik(2 Kişi)
Adapazarı Çark Caddesi Günlük Ev100₺150₺
Sakarya Çark Caddesi Günlük Apart100₺150₺
Sakarya Kent Meydanı Günlük Kiralık Ev100₺150₺
Sakarya Agora AVM Günlük Kiralık Ev100₺150₺
Sakarya Serdivan AVM Günlük Kiralık Ev100₺150₺
Adapazarı Merkez Günlük Kiralık Ev100₺150₺
Sakarya Çark Caddesi Günlük Kiralık Ev Fiyat Listesi

Çark Caddesi Kafeler Sokağı Günlük Kiralık Ev

Sakarya çark caddesi günlük kiralık evlerin en iyi konumu Kafeler Sokağı. Sakarya şehrinin en canlı sokağı olan kafeler sokağında popüler kafe/restoranlar vardır isminden de anlaşıldığı gibi. Ancak sadece bu sokak değil çevre sokaklarda da yine kafelerin bolca bulunduğu sokaklar alışveriş mekanları da bolca bulunmaktatır. Sakarya Çark caddesinde günlük kiralık evler konum olarak bu noktalara yakın olması hasebiyle ulaşımınızı kolaylaştırır ve şehrin can kalbinde olma olanağını sağlar.

Çark caddesi Kent Park

Orta garaj ve İlçe otogarı da hemen burda bulunmaktadır. Böylece şehrn ilçelerine yapacağınız toplu taşıma seyehateri de ayrıca kolaylaşır. Tren Garı ve Doğum hastanesi yine çark caddesine yakındır. Devlet daireleri ve popüler giyim mağazaları yine çark caddesi çevresindedir. Bu popüler noktalara Çark caddesi kafeler sokağı günlük kiralık ev çok yakın ve ekonomiktir.

Çark Caddesi Günlük Kiralık Apart

Sakarya Çark caddesi günlük kiralık apartların Sakarya günlük kiralık evlerden farkı yoktur. Aynı şey birbirinde farklı terimlerle ifade edilmektedir. Eğer kiraladığınız yer normal daireden daha küçük ise belki ev sahipleri bunu apart diye nitelendirebilir. Bir odadan ibaret veya paylaşımlı alanları varsa günlük kiralık apart, günlük kiralık ev olarak nitelendirilebilir.

Adapazarı çark caddesi günlük kiralık apart evler az önce bahsettiğimiz konumlarla aynı yerdedir. Sakarya günlük kiralık apart fiyatları da farklı değildir. Belirttiğimiz gibi bu sadece terim farkından kaynaklanıyor. Misafirlerimize kiraladığımız mekanların geniş, ferah ve ulaşımı kolay olması için evlerimizi tasarlarız. Fiyat olarak daha cazip fiyatla kiralamak isteyen misafirlerin konaklama sürelerine göre, kısa veya uzun süreli, daha ekonomik fiyat beklentisi için Çark caddesi günlük kiralık apart arayışı içinde olabilir. Bu günlük kiralık apartları kiralamak için bizimle iletişime geçin.

Sakarya Kent Meydanı Günlük Kiralık Ev

Sakarya Çark caddesinin bir ucu şehrin merkezine uzanır. Sakarya Kent meydanı günlük kiralık ev tam bu noktaya adımlar uzaklıktadır. Adapazarı Büyükşehir belediyesi, Tren garı ve Uzun çarşı ile katlı pazar yine bu noktadadır.

Kent meydanında çevre mahalleler giden otobüsler ve şehrierler arası seyehat eden Tren garı vardır. Uzun çarşı şehrin en eski pazarlarında biri olmakla beraber Katlı Pazar da sebze halidir. Bunun yanında onlarca giyim ve çeyiz ürünleri satılan bir pazardır.

Sakarya Kent meydanı günlük kiralık evlerimizin bu çevrede olması alışveriş noktalarına ve ulaşıma kolaylık salaması için bu noktalara adımlar uzaklıktadır. Günlük kiralık evlerimizin şehrin can atan noktalarına yakın olması misafirlerimizn ulaşımda zaman kaybını engellemek adına planlanmıştır.

Sakarya uzun çarşı günlük kiralık ev
Sakarya günlük kiralık ev Uzun Çarşı

Sakarya Kent Park Günlük Kiralık Ev

Sakarya kent park şehrin en güzel noktalarından biri. Güzel bir yürüyüş için seçebileceğiniz en güzel parktır. Park içerisinde Kapalı yüzme havuzu da bulunmaktadır. Devlet dairesi olarak küçük bir kütüphane ve Saski şubesi ile beraber Öğretmen evi de burdadır.

Kent Park’a yapılmış uçak gövdesinden restoran da yakında hizmete açılacaktır. Kent Park Agora AVM’ye de yakındır. Bunun Yanı sıra Millet bahçesinin hemen yanındadır. Çark Su değirmeninin yanında da kafeler mevcuttur. Sakarya kent park günlük kiralık ev bu noktaya yakın olması nedeniyle misafirlerimizin güzel bir seyehat geçirmesi için idealdir. Donatım ve itfaiye de Kent Parkın diğer ucundadır. Gümrük Vergi Dairesi de yine buradadır.

Sakaryada günlük kiralık ev seçerken bu noktalara yakın olmak sizin için önemli ise bu evler için bize ulaşmanız yeterli.

Sakarya Agora AVM Günlük Kiralık Ev

Sakarya Agora AVM günlük kiralık evlerimiz yine bu çevrede olup, konaaklamanız sırasında dolaşmak istediğiniz en son yapılan alışveriş merkezidr. Agora AVM yanında günlük kiralık ev ulaşımınızı kolaylaştıran ve ekonomik kalacak yer alternatifinizdir.

Compare listings

Karşılaştırmak