Şimdi Ara: +90 531 401 4523

Sakarya Yılbaşı Tatil Evleri

Adapazarında günlük kiralık ev

Yılbaşında Sakaryada Konaklama

Sakarya yılbaşında umduğunuzdan çok daha kalabalık. Her yıl konaklamak için erken rezervasyon yapanlardan tutun da son dakikaya kadar bekleyen fırsat avcıları dahi yer bulmakta zorlanıyor. Peki bunun bir yolu yok mu? Siz yılbaşında kalacak bir yer bulabilecek misiniz? Bu konuya açıklık getirmek için size bir kaç tüyo vereceğiz.

 

Take your positions

 

Günlük daire kiralamak için ev sahiplerinin sahip olduğu dairenin durumuna ve ev sahibinin arzu ettiği müşteri kitlesine göre değişir. Yani daha açık söylemek gerekirse ev sahibine arzu ettiği müşteriyi alır. Bazı ev sahipleri sakin bir yılbaşı geçirmek isterken bazıları da efor harcayıp ücreti karşılığında yılbaşını Victoria’s Secret izlemeden geçirir. Bunun yanında evde konaklamak için fiyatlar da farklıklık gösterir. İki katına kadar değişen fiyatlar biraz WOW! veya ÇÜŞ! efekti oluşturabilir. Bir kaç başlık altında bu konuları detaylandıralım.

1. Yılbaşında Sakaryada Nerede Konaklayabiliriz?

2. Yılbaşı konaklama fiyatları ne kadar?

3. Yılbaşında günlük kiralık ev rezervasyonu nasıl yapılır?

4. Rezervasyonu yaptığım evden nasıl emin olabilirim?

 

1. Yılbaşında Sakaryada Nerede Konaklayabiliriz?

Yılbaşı Sakarya organizasyonlarını planlıyorsanız eğer bu merkezde olabilir veya Sapancada. Büyük otellerin sunacağı konser veya eğlence seçenekleri geceyi geçirmenizi ve yıl için planladığınız yeni hedeflerinizi oluşturmada kolaylık sağlayacaktır.

 

Eğlenceye devam!

Sakarya merkezde yılbaşında çark caddesinde konaklamanız için size emsalsiz bir seçenek sunabiliriz. Çark caddesinde, kafeler sokağında bu alternatifiniz belki diğer yerlere göre biraz daha farklı fiyatta olabilir. Neden mi? Yılbaşında herkes bir araya gelir burası da genelde Taksim meydanı yani Sakaryanın İstiklal caddesi meşhur Çark caddesi olur. Bu çok basit oldu. Şehir merkezinde konaklama şevkinizi kırmadan söylemeliyim ki daireler maliyetinin hakkını veriyor. Daireler hakkında biraz daha detay istiyorsunuz gibi öyleyse 2+1 ve 1+1 hatta 1+0 daire ve suitler sizler için ideal alternatifler olmalı. Arkadaşlarınızla bir araya gelip konaklamayı planlıyorsunuz ve günlük daireden daha ekonomik ve rahat bir yer muhtemelen kendi eviniz olur. Ama bu konuya sonra tekrar değineceğiz.

Serdivanda yılbaşında konaklamak isterseniz aynı şekide 2+1, 1+1 ve 1+0 evlerimiz var bunlar çark caddesindeki dairelere nazaran daha sakin ve geniş. Siz daha iyi nerede konaklayabilirsiniz onun planını yaparken size son alternatifimizden bahsetmeliyim.

Cenk Eren bahane yemekler şahane

Sapanca yılbaşı programları için NG’de düzenlenecek bir organizasyon bu yıl için en popülerlerden bir tanesi. Kişi başı yaklaşık min. 700 lira ve toplamda min. 3 gün yapacağınız rezervasyonla bu şarkı ve yemekli cümbüşe dahil olup bu otelde konaklayabilirsiniz. Yada! daha ekonomik yani günlüğü 300-400 olan fiyatlarla size ait bir günlük evde arkadaşlarınızla kalabilirsiniz. Tabi eğer birine jest yapmak isterseniz yukarda resimde görünen arkadaş sizler için var. Sapancada daha bir çok alternatif eğelence mekanları da var. Bunları daha detaylı incelemek size kalmış.

2. Yılbaşı Sakaryada konaklama fiyatları ne kadar?

 

Anladın sen onu!

Yılbaşında günlük kiralık evlerin fiyatı mı? Sakarya merkezde 200 ila 300 lira arasında değişir bu sadece 2 kişilik fiyatlar. Dairenin büyüklüğü de bu fiyatta rol oynar. Çark caddesindeki günlük kiralık dairelerin fiyatları daha önce belirttiğimiz gibi diğer semtlere nazaran biraz daha farklı olabilir. Adapazarının şehrin merkezi olması fiyatları arttırıyor tabi.

Serdivanda yılbaşı daire fiyatları ise 200 ila 250 lira arasında değişiklik gösteriyor. Dairelerin biraz daha geniş ve sakin olması bazı misafirlerin aradığı bir dinlenme olabilir. Herkesin zevki farklı.

Sapancada daire fiyatları ise tatil alanı olduğu için büyük fark gösterebilir. Sapanca Kış aylarında Kartepeye yakın bir yer bu nedenle ziyaretçi alır bunun yanında Sapancanın kendi sürekli ziyaretçileri var tabi. Dağ evleri, bungalovlar, oteller ve günlük evler çeşitli konfor anlayışı olan bir çok misafir. sapanca günlük ev fiyatları ise 10den başlayıp 400-500 liraya kadar değişlik gösterebilir. Ev veya villanın manzarası, konumu ve büyüklüğü yine fiyatların değişik olmasında etken.

3. Yılbaşında günlük kiralık ev rezervasyonu nasıl yapılır?

Bir Çin atasözü der ki:

‘bir günlük evi zorla kiralayabilirsin ama bir günlük eve zorla giremezsin’.

Bu tam oturmamış olabilir ama ne demek istediğimi şimdi açıklığa kavuşturucam. Siz daha önce duymuşsunuzdur; ‘Ya evi kiralamıştım ama şimdi ev sahibi telefona bakmıyor /veya/ evi başkasına vermiş.’ Bu serzenişlerin nedenin en büyük kaynağı ev sahibi ve misafir arasındaki iletişimsizlik.

Günlük evler henüz otel sistemleri gibi organize bir hale gelmedikleri için insanlar kiraladıkları evi başkasına vermiş olabiliyor veya misafir rezervasyonunu teyit etmediği için ev sahibi misafirin gelmeyeceğini düşünür. Ardından ev boşta kalmasın diye evi başkasına verir. Sonra mağdur olan tarafı tahmin edebilirisiniz. Ekonomik olup da tuttuğunuz, erken rezervasyon yaptığınız o yer şimdi başkasının, klasik Türk filmi. Son. Şimdi takvimi olan ev sahibi ve misafir arasında yapılabilecek stratejik ve garanti bir yol haritasına bakalım.

Sakaryada Günlük Ev Nasıl Kiralanır?

‘Mi kasa, Tu kasa’ bizim evimiz, sizin eviniz. Sadece gelmeden önce haber veriniz.

Bu resimde gördüğünüz saatler değişiklik gösterebilir arzu ettiğiniz konaklamaya göre ama burda belirtmeye çalıştığımız şey misafirin ev sahibini araması ve ev sahibinin rezervasyon takvimini tekrar tekrar görüntüleyip teyit etmesidir.

4. Rezervasyonu yaptığım evden nasıl emin olabilirim?

 

Kime mi güvenirim?

Size güzel haberlerimiz var; yılbaşı biraz daha zorlayıcı olabilir. Güçlü bir sportmen için ideal. Yılbaşında bazı ev sahipleri son güne hatta saate kadar misafir kabul etmez. Bunun nedeni ise hem gelmeyen rezervasyon derdini çekmemek hem de işini sona bırakan misafirin gönlünün zengin olmasından kaynaklanıyor.

Nasıl Ayarlarız?

Öncelikle ev sahibinizin nasıl kiralama yaptığını öğrenmeniz gerekir. İyi bir diyalog binbir derde deva. Rezervasyon yaptırdıysanız sürekli iletişimde kalın. Varmadan 1 hafta 3 gün, günün sabahında ve son olarak varışa 1 saat kala aramanızı öneririm. İşini bilen biri olarak geç kaldığınızda aramanızı tavsiye etmeme gerek yok sanırım.

Son olarak, yılbaşında bir grup arkadaşla ev kiralamak yerine sadece çiftler için daha sessiz ve gürültüsüz bir ortam sağlamak isteyen ev sahipleri de var bunları da göz önünde bulundurup ev sahibinize danışabilirsiniz.

Bol Şans!

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak