author Şimdi Ara: +90 531 401 4523

Serdivanda Kiralık Günlük Daire

Serdivanda Kiralık Günlük Daire

Sakarya Serdivanda Kiralık Günlük Daire

Sakarya günlük kiralık dairelerimiz konuklarının ev konforunda bir yaşam mekanı olarak tasarlanmıştır. Sakarya günlük kiralık evlerde ihtiyaç duyabileceğiniz eşyalarla döşenmştir. Oturma grubu, çift kişilik yatak, LCD TV, çamaşır makinesi, buzdolabı, saç kurutma makinesi, her türlü mutfak ekipmanları kişisel bakım ve temizlik ürünleri ve hızlı ücretsiz interneti ile kullanıma hazır bir şekilde sizlere anahtar teslimi yapılır.

Sakaryadaki otellerin lüks ve konforlu konaklama ihtiyacını günlük kiralık ev seçenekleri ile gerçekleştirebilmek, misafirlerine daha geniş alanları daha uygun bütçeyle sunmak Sakarya günlük kiralık evler aracılığyla kiralayabilirsiniz.

Modern ve rahatlığın yanı sıra ulaşılabilirliğin son noktasında bir konaklama. Beklentilerinize cevap veren seçkin konaklama hizmetimizle ihtiyacınıza göre tek kişilik veya ailelerle bir arada olmak üzere tüm seyehatınızı güvenceye aldık. Sadece bir tek rezervasyon eşliğinde uygun avantajlar ile elde edilebilecek doğru hizmet.

Dairelerimiz büyüklüğü ihtiyacınıza göre 1’den başlayıp her dairede 6 kişiye kadar konaklama imkanı sunar. Birden fazla daire kiralamalarınızda uygun fiyatlar da bonus! Rezervasyon için yapmanız gereken tek şey iletişim bölümünden numaradan 0531 401 4523 bize ulaşmaktır.

Yeni konaklama alternatifiniz günlük kiralık evler yıllardan beri süregelen bir konaklama yöntemi, eğer hala denemediyseniz şimdi doğru zaman. Serdivanda günlük, haftalık ya da aylık olarak kiralayabileceğiniz evlerimiz bulunmaktadır. Bu evlerimiz 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 şeklindedir. Tek başınıza kalabileceğiniz gibi, arkadaşlarınızla ya da ailenizle de konaklayabilirsiniz.

img

Sakarya Günlük Kiralık

Benzer Haberler

Serdivan Apart Günlük Kiralık

Serdivan apart günlük kiralık   0531 401 4523 Serdivan apart günlük kiralanabilir....

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Sakarya günlük kiralık ev serdivan

Sakarya günlük kiralık ev Serdivan   Sakarya günlük kiralık ev Serdivan, Mavi...

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Sakaryada konaklayacak günlük kiralık ev

Sakaryada kalacak günlük kiralık ev   Sakaryada kalacak yer arıyorsanız size direk...

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Yazıya yorum yapın