Şimdi Ara: +90 531 401 4523

Serdivan günlük kiralık ev

Mavi Durak serdivan günlük kiralık ev

Serdivan günlük kiralık evde 1 gün

Öncelikle hemen rezervasyon yapmak istiyorsan şimdi ara! Eğer serdivan günlük kiralık evlerde seni nelerin beklediğini öğrenmek istiyorsan öğreneceğin bir kaç şey var…

 

Call me 📞  😉 : 0531 401 4523

 

Serdivandaki günlük evler mavi durakta evler geniş ve konforlu. Ulaşımı kolay toplu taşıma araşları kapının önüne bırakır. Serdivan AVM çok yakın Serdivanın en büyük ve en popüler alışveriş merkezi. Sosyalleşmek için dışarıda gezinip görülecek binlerce alternatifiniz var. Sakarya öğrenci şehri olmasından dolayı, eğlenceli mekanlar dopdolu. Seyahat planınızı şimdiden yapın çünkü Sakaryada yapılacak bir çok şey var.

Serdivanda günlük ev
Ben mi?

Serdivanda ne yapılır ki?

Serdivan Mavi durakta öğrencilerin sık sık gezdiği kafelerden tutun da üniversite kampüsündeki onlarca mekana kadar. Sakarya demişken Sapancadan bahsetmemek mümkün değil. Sapancanın doğal havası ve yemyeşil alanlarıyla sizleri şehir kalabalığı ve gürültüsünden alıp ‘Zen’ ile buluşturan bütünsel bir dinlenme, bir cennet. Sapancanın sahillerinde Sapanca gölünün yüzünüz okşayan hafif rüzgarları ile huzur bulabileceğiniz bir gün veya bir kaç gün. ATV yarışları, at binişleri ile sakin veya adrenalin dolu bir gezinmeyi gözardı etmememlisiniz.

Serdivan günlük kahvaltı
Serdivanda her kahvaltı böyle olmalı

 

Başka neler neler var?

Serdivana geri dönelim. Sakarya Üniversitesinin Sapanca gölüne bakan eşsiz bir manzarası var. Akademik hayatına devam eden öğrenciler ve eğitim sevdalıları bu manzaranın tadını çıkarırken öğrenci olmayan insanlar da bundan geri kalmıyor. Bir Sakarya tepesine çıkıp kuşbakışı manzaranın keyfine varın.

Serdivan günlük evler
Serdivan kampüs manazarası her gün bir başka aleme götürür

Sakarya merkezeden Serdivana

Sakarya merkezde kent park da çok güzel tasarlanmış nadide parklardan biri. Yüzen ördeklerin durmaksızın temizlendikleri sulardan geçip soğuk kış günlerinde sıcak içeceğinizi yudumlayabileceğiniz kafeler ve bahar ayında hayata gelen emsalsiz renklerdeki çiçekler hayatınıza anlam ve renk katacaktır. Günlük kiralık evlerin bu noktalara yakın olması demek bu olanaklardan kolayca faydanlanmanız demek.

Mavi Durak günlük kiralık
Serdivan Mavi durak Günlük ev

Günlük kiralık evin özellikleri

Konum bizim için her zaman en önemli etmen olmuştur. Muhtemelen her misafirimiz için de. Konuklarımıza ulaşımı kolay ve konforlu günlük evler tasarlamak yıllardır yaptığımız en doğru adımdır. Bu nedenle bizden vazgeçmeyen konuklarımıza her gün daha iyi konaklama tecrübeleri sunmaya çalışırız. Daha geniş günlük daireler, daha özel konumlar ve misafirin arzu ettiği şekilde tasarlanmış konforlu mekanlar. Serdivan günlük kiralık ev de bu ihtiyaç üzerine hazırlanmış diğer bir günlük dairemiz. Konum olarak belirttiğim gibi Mavi Durakta yer alması ve ulaşımın en kolay hale getirilmiş olması sizin de konaklamak istediğiniz bir günlük daire olacaktır.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak