Şimdi Ara: +90 531 401 4523

Serdivan günlük ev

Mavi Durak serdivan günlük kiralık ev

Serdivan Günlük Kiralık Ev

0531 401 4523

 

Serdivan günlük ev kiralamayı düşünüyorsan doğru yerdesin. Mavi Durakta Serdivanın kalbinde konaklamak için tüm yapman beni aramak. Serdivan Mavi Durakta günlük kiralık evler ucuz fiyatlarla ulaşımı kolay noktada şehrin kalbinde kiralanabilir. Adapazarından Serdivana 5-10 dakikada varabilirsiniz. Sakarya üniversitesi kampüsü yakınlarında konaklamak hem öğrencilerin hem de ekonomik fiyatlarla konaklama arayanların kaçırılmayacak durağı.

Serdivan günlük kahvaltı
Serdivanda her kahvaltı böyle olmalı

Serdivan AVM ve Manzara

Kampüse yakın olmasından dolayı öğrencilerin yoğunlaştığı bu bölgede günlük apart evlerin fiyatlarının uygun olduğu bu fırsattan her misafir yararlanabilir. Onlarca kafe ve restoranın sıralandığı kafeler sokağında dilediğinizi bulabilir dilediğiniz şekilde alıveriş yapabilirsiniz. Serdivan AVM de yakın. AVM’nin yakın olması da alışveriş yapmak için büyük avantaj. Restoran ve kafelerin bulunduğu AVM’de dilediğiniz şekilde eğlenebilirsiniz. Sinema ve oyun merkezleri size hatıralarda kalacak bir gün yaşamak için hazırlandı. Sapancanın doğasıyla birleştiğini düşündüğünüzde sağlıklı ve eğlenceli bir gün için beklemeden planlarınızı yapın.

 

Serdivan Mavi Durak ve Kampüs

Serdivan Mavi Durak son zamanlarda gelişen popülerliğiyle herkesin gödesi haline geldi. Üniversite kampüsünün eşsiz manzarası ve doğasıyla Sapancayı kuşbakışı izleyebilirsiniz. Sakarya merkezden toplu taşıma araçlarıyla kolay ve hızlı bir şekilde Serdivana ulaşabilirsiniz. Kırmızı dolmuşlar ve kampüs dolmuşları sizi mavi durağın merkezinden Sakarya üniversitesi kampüsü içine kadar götürür.

 

Serdivan günlük kiralık apat
Serdivan mavi durakta günlük apart

Serdivan Günlük Kiralık Ev

Serdivan günlük ev Serdivanın en merkezi ve ulaşımı kolay noktalarında. günlük evler geniş ve rahattır. Senin konforunu düşünerek tasarladık. Ücretsiz WiFi ve HDTV ile ekranlardan ayrılamayacağın eğlenceler ile, mutfağında yemeğinizi yapabileceğiniz her türlü ekipmanlarla sevdiklerinizle güzel bir zaman geçirebilirsiniz. Günlük kiralık evlerin ulaşım sorunu yok böylelikle zamanınızı beraber geçirmek için kolaylıklar sunduk. Günlük apart ev veya günlük kiralık daire her sunduğumuz konaklama alternatifi geniş bir mekan oluştururuz. Ferah ve havadar mekanlarda insanların daha çok dinlenebileceğini biliyoruz ve bunu her misafirimize sunmaya çalışırız.

serdivan günlük kiralık daire
sakarya serdivan günlük kiralık ev

Serdivan Günlük Kiralık Ev fiyatları

Serdivan günlük ev fiyatlarına gelirsek eğer, fiyatların konuma ve günlük kiralık evin büyüklüğüne göre fark ettiğini belirtmeyi boynumuzun borcu biliriz. Ha! bunun yanında hafta sonu ve kısa konaklamalarda da bunun aynı şekilde farklılık gösterdiğini işaret ediyorum. Başka şehirlerden ziyaret eden misafirlerin Sakarya ve Serdivandaki fiyatların farklılığından şikayet ettiğini görüyoruz ama bunun şehirden şehire hatta mahalleden mahalleye fark gösterdiğini konaklayan misafirler biliyor.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak