Şimdi Ara: +90 531 401 4523

Serdivan Apart Günlük Kiralık

Serdivan günlük kiralık ev

Serdivan apart günlük kiralık

 

0531 401 4523

Serdivan apart günlük kiralanabilir. Sakarya şehrinin Serdivan ilçesinde konaklayabileceğiniz ekonomik günlük kiralık apart evler Mavi Durakta. Ulaşımı kolay Serdivan apartları şehrin en merkezi yerinde. Kafeler sokağı olarak da bilinen Mavi Durak Sakarya Üniversitesi kampüsü yolunda. Bu yazıda günlük kiralık apartların fiyatlarını ve konumlarını belirtip konaklamanızı basitleştireceğiz.

 

  • Serdivanda Günlük Kiralık Apartlar ve Yurtlar Nerede?
  • Serdivan apartlarının günlük fiyatları ne kadar?
  • Serdivan günlük apart temizliği nasıl yapılır(detaylı)?

 

Serdivanda Günlük Kiralık Apartlar ve Yurtlar Nerede?

Serdivan günlük kahvaltı
Serdivanda her kahvaltı böyle olmalı

Günlük kiralık apart evler Sakarya kampüs yolunda 2+1 Mavi durak civarında ve 1+1 Sakarya Üniversitesi Kampüsü yanında ve de 1+0 Serdivan AVM tarafında. Günlük kiralayabileceğiniz bu konutlarda apartlar eşyalı/dayalı döşelidir. Serdivan bölgesinde kiralık apart daireler ucuz fiyatlarla sahibinden kiralanır. Herhangi bir ek ücret olmayıp herşey dahil fiyatıdır. Son zamanlarda en çok talep edilen mahalle Kemalpaşa mahallesidir. Bu mahalle Sakarya Üniversitesi kampüsü ile Serdivan mavi durak arasında olan, günlük kiralık apartlarla beraber bir çok öğrencinin konakladığı yurtlar ve apart bulunur.

Serdivan AVM yakınlarında apartlar günlük kiralık

Serdivan AVM günlük kiralık apartlar alışveriş merkezinin hemen yanında ve Serdivan Belediyesi yanında. Bağlar caddesine üzerinde. Toplu taşıma araçlarının yanından geçtiği Serdivan Avm hem eğelenceli hem de tüm alışverişleriniz için ideal bunun yanında bir araya gelmek için en çok talep edilen mekanlardan biri Sakaryanın en popüler Starbucks’ı burda muhtemelen 2018 şubat ayı itibariyle tek Starbucks. Serdivan AVM apart günlük kiralıklar alışveriş merkezine yakın olması da büyük avantaj. Yola ayırcağınız zamanı kendinize ayırın.

Mavi Durak apart günlük kiralık

Serdivan günlük evler
Serdivan kampüs manazarası her gün bir başka aleme götürür

Mavi durak apart günlük kiralık daireler Serdivanda Sakarya üniversitesi kampüsü yakınlarında konaklayabileceğiniz mekanlarda biri. Kafeler sokağı ve Konak Hastane hemen durağın başında. Marketler ve diğer tüm ihtiyaç duyabileceğiniz şeyler merkezi bir konumda. Serdivan apart günlük kiralama yapabileceğiniz mekanlar ucuz fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Adapazarı merkezden ulaşım sağladığınızda 5-10 dakikada Serdivan mavi durak apart günlük kiralık evlere ulaşabilirsiniz. Kampüse giden dolmuşlar ve kırmızı mavi durak dolmuşları ulaşımınızı kolaylaştıracak çünkü her gün içinde her 30 saniyede bir bulabilirsiniz.

Mahallenin yüksek öğrenci kitlesi nedeniyle bu bölgede bir çok günlük kiralık apart fiyatı alternatifi bulabilirsin. Her gün onlarca yeni apartın açıldığı bölgede kiralamaya açık yeni yapılmış binalar görebilirsiniz. Proje dahilinde site içersinde veya müstakil tek betonarme binalar yapılıyor. Üniva Sakarya Üniversitesi öğrencileri için yaptığı apart evleri belli ücret karşılığında kar amaçlı yatırımcılara kiralar. Yatırım karşılığında 8-10 yıl gibi bir sürede yatırımınızın karşılığını almanızı garantilediklerini ifade ederler. Proje detayları için lütfen Üniva ile görüşün.

Sakarya Serdivan apartlar günlük kiralanmak istendiğinde ise sosyal medyadan veya arama motorlarından yaptığınız aramalarla bulabilirsiniz.

Serdivan apartlarının günlük fiyatları ne kadar?

Mavi durak kampüs yolunda günlük kiralık apart
Serdivan günlük kiralık apart

Serdivan günlük apart fiyatı çok değişkenlik gösterir bunun akıl karıştırıcı olduğunu biliyoruz ama eğer sabrederseniz eminim Sakarya günlük kiralık ev fiyatlarının nasıl değiştiğini çok net bir şekilde anlarsınız. Serdivan günlük kiralık apartların en büyük değişim etkeni hafta içi ve hafta sonu bunu zaten herkes biliyor. Aynı günlük apart ama neden gününe göre değişiklik gösteriyorsa bunun Arz-Talep olduğunu tahmin edebilirsiniz.

Serdivan günlük apartların fiyatlarının değişmesinin ikinci en büyük etmeni de ne kadar kalacağınıza bağlı. Serdivan apart günlük kiralık fiyatı gün içinde konaklama veya tek gecelik konaklama haftalık, ve aylık kalmanıza göre de fiyata değişikliği gösterebilir. Günlük saatlik kiralık ev için bazı apart kiralayanlar saat başına fiyat sunar bazısı ise belirli saatler için bunu biraz daha açmanın faydasının olacağını tahmin ediyorum.

O halde detaylandıralım;

Sabah saatlerinde bir kaç saat konaklamak isterseniz günlük kiralık daire sahibi size saat başına fiyat sunabilir. Bu fiyat da genelde sitelerden de görebileceğiniz 49 Lira 50 Lira veya 60 Liradır. Serdivan günlük apart sahipleri size belirli saatleri de önerebilir mesela 12-18 arası ve bunun fiyatı genlede 80-100 lira arasında değişir. Eğer gün içeresinde birkaç saatliğine kalacak yer arıyorsanız 12-18 arasının daha uygun olacağını tahmin ediyorum. En çok tercih edilen saatlik kiralık periyodu.

 

Günlük kiralık apartlarda saatleri misafirler belirler.

 

Konforunuzu konaklamanızda en önemli etmen ise o halde saatlerin de misafirler tarafından belirtilmesi en doğru karar olur. Bu nedenle saatlere siz karar verin. Günlük apart sahibini arayıp kaç saat kalacağınızı belirtin ve ucuz fiyatlara günlük saatlik ev kiralayın. Daha detaylı bilgi için ucuz günlük saatlik ev yazısından nasıl ucuza kiralayabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Mavi Durak günlük kiralık
Serdivan Mavi durak Günlük ev

Serdivan Günlük Apart Temizliği

Serdivan apart temizliği hakkında daha önce Sakarya günlük ev temizliği adında bir makale paylaştık. O makalede de bahsettiğimiz gibi nasıl misafir için konfor ön planda ise temizlik muhtemelen ondan önce gelir. Canlılar aleminde (bunlara tüm canlıları özellikle belirtmek istedik) temizlik tüm rahatsızlıkların ana kaynağı. Her ne kadar Penicilin kirli bir ortam sayesinde bulunduysa da bu hastalığın kaynağı olduğu gerçeğini değiştirmez. Serdivan apart günlük kiralık evlerde temizlik adımları hakkında bir kaç adımla konakladığınız günlük kiralık apartların temizliğini tahmin edebilir ve konaklama durumunda şahsen tecrübe edebilirsiniz.

 

Sakarya günlük kiralık apartlarımızın temizliği için kolları sıvıyoruz ve size bir günlük kiralık evlerimizi nasıl temizlediğimizi

 

  • Günlük Kiralık Dairenin havalandırılması
  • Günlük Apart Dairenin çevresel temizliği
  • Günlük kiralık evde Yatak, yorgan temizliği ve düzeni
  • Günlük kiralık evde Temizlik ürünlerinin kontrolü
  • Günlük kiralık apart Genel son ince temizlik
  • Günlük evde Çamaşırların yıkanması ve kurutulması ve genel düzeni

 

1.     Serdivan günlük kiralık dairenin havalandırılması

Sakarya günlük kiralık evde bir daire temizliğinin başladığı ilk adım günlük daireye ilk girişte evin atmosferini değiştirmek. Günlük apartın tüm pencere ve kapıları açılıp evi soluması için feraha havayı içeriye alıp tüm istenmeyen dışarıya atmak. Ardından temiz mis gibi ferah Sapanca havasını içeriye davet etmek. Sakarya çevresindeki tepelerden esen rüzgarlar günlük kiralık apartın her noktasına kadar ulaşmasını isteriz. Bu havalandırma yaklaşık tüm temizlik bitene kadar devam eder.

Eğer kış aylarından bir gün ise kombiler açık ve havalandırmadan hemen sonra ev tekrar doğal yaşabilir ısısına geri gelir. Serdivan apart günlük kiralık Sapancaya daha yakın olamasından dolayı ve etrafındaki tepelerden esen rüzgarlar genelde saniyeler içinde kuzeyden güneye doğru evin atmosferini değiştirir.

sakarya apart günlük
sakarya günlük apart daire

2.    Serdivan günlük apart dairenin çepeçevre temizliği

Serdivan günlük kiralık evlerde ve Sakaryadaki günlük dairelerimizde tüm hava içeriye doğru izin verilirken izlencek bir sonraki adımdayız. Günlük dairenin tüm artıklarını toparlamak ve standart düzeye getirmek. Bu şu demek oluyor; evdeki tüm çöpler toplanır, çamaşırlar değiştirilir ve elektrikli süpürge ile en uzak köşeden başlayarak dış kapıya kadar tüm kenarlar toz ve çöpten arındırılır. Bu adımda dışarıdan gelecek toz için dikkatli oluyoruz rüzgar yönleri önemini bir daha gösteriyor. Serdivan apart günlük kiralık için hijyenin hızını aldığı nokta burası.

Şimdi Sakarya günlük kiralık evde yatak ve yogan ve yastıkların düzen ve temizliği hakkında izlediğimiz adımı belirtelim çünkü bu adım başınızı yastığa koyduğunuzda en yakın olduğunuz yer.

 

3.    Serdivan günlük kiralık evde yatak, yorgan temizliği ve düzeni

Evinizi özlediniz ve gün içi koşuşturmadan çok yoruldunuz eve varıp duşunuzu alıp kurulandıktan sonra sessizce yumuşak yastığa başınızı koyduğunuz anı anımsayabiliyor musunuz? Günlük Daire Sakarya bu konforun peşinde. Kendinize özel yaşam alanlarında hayal edilebilecek kusursuz bir konfor.

serdivan mavi durak apart
Serdivan mavi durakta günlük kiralık apart evler

Sakarya günlük kiralık daire ve apartlarda üçüncü adımda yatak ver yorganın düzenlenmesi ve konforunu oluşturuz. Günlük aparttaki nevresimler değiştikten sonra yeni yüksek sıcaklıklarda hoş kokulu deterjanlar ve yumuşatıcıyla yıkanmış nevresimleri sereriz. Yastıklar dövülüp dokunulduğunda hoş bir duygu uyandıran hale getirilir.

 

Sakarya günlük apartta yorganlar kontrol edilip yine aynı şekilde temizlenmiş nevresimlerle değiştirilir. Yatak üzerine veya elbise dolabı raflarına düzenli bir şekilde katlanıp muhafaza ederiz. Yaz ve bahar aylarında daha hafif yorganlar veya nevresimlerle yer değiştiririz. Bir sonraki adımda ise günlük kiralık evlerimizde temizlik ürünlerinin hijyeni detaylandıralım. Bilirsiniz boş şampuan kutuları ile el sabunlarını kimse sevmez.

4.    Serdivan günlük kiralık evde temizlik ürünlerinin kontrolü

Temiz bir duş veya banyoya girdiğinizde kendinizi çırılçıplak bulunduğunuz ortama teslim edersiniz bu sizi tüm varlığınızla bulunduğunuz ortama teslim olmanız demek.

Adapazarı Sakarya Serdivan günlük kiralık evlerde banyo ve duşun sıcak bir atmosfer oluşturup rahat ve özel olması isteriz. Bunun yanında en önemli olan etmen temiz olması. Günlük kiralık evlerde banyo ve duşlar deterjanlarla genel temizliği ara ara yaparız. Her misafir çıkar çıkmaz banyo ve duştaki tüm temizlik ürünleri kontrol edilip yenileri ile değiştiririz. Şampuan ve sabunlarla beraber el sabunları değiştirilir. Tuvalet kağıtları yenilenip ve düzenleriz.

Serdivan apart günlük kiralık evde son adıma geldik. Temizliğin incesi ve en son safhasına gelmiş olduk.

Mavi Durak günlük kiralık apart
Serdivanda günlük kiralık apartar

5.    Serdivan günlük kiralık apart genel son ince temizlik

Sakaryada günlük kiralık evlerimizde temizliğinde ince temizlik ve son rötuşları yapmak için tüm günlük ev gözden geçiririz. Eksikleri veya yoğunluktan unutabileceğimiz detayları yeniden gözden geçirip misafirler varmadan genel bir Check/Kontrol gözlemi yaparız.

 

Kontrolü yapıldıktan sonra günlük kiralık dairelerde, evi süpürdüğümüz gibi aynı şekilde en uzak köşeden başlayarak daire paspaslanır. Seçtiğimiz deterjan kokusunun ferah ve hafif olmasını isteriz böylece hassas olabilen misafirlerimizi de unutmamamış oluruz.

 

Ferah kokularla paspaslanan Serdivan günlük kiralık apartlarımızda Sapanca esintisiyle karışan hava evi başka bir atmosfere taşır. Kuruyan yerler kendini doğal ev haline bırakır. Böylece yuvanız hazır olur.

6.    Serdivan günlük evde çamaşırların yıkanması ve kurutulması ve genel düzeni

 

Günlük kiralık evlerde nevresimlerin çamaşırların internette yapılan yorumlardan gördüğümüz kadarıyla çok şikayet olduğunu görüyoruz. Burda kendi günlük kiralık dairemizde çamaşırların nasıl temizlendiği belirtiyoruz. Konuklarımızın evlerimizde nasıl bir hijyen beklediğini işaret etmek isteriz.

Serdivan apart günlük kiralıkta çamaşırlar dairelerden toplandıktan sonra hemen çamaşır makinasına atılıp 60-90 santigrat sıcaklık altında yıkarız. Yıkanan çamaşırlar ardından kurumaya bırakılır. Son aşama olarak da kuruyan çamaşırlar düzenli bir şekilde katlanıp çamaşır dolaplarına kategorize ederek yerleştiririz.

 

 

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak