Şimdi Ara: +90 531 401 4523

Sakaryada günlük kiralık evler ucuza kirala

Serdivan Günlük Ev

Sakaryada günlük kiralık evler

Ev Sahibine şimdi ulaşmak için

0531 401 4523’ü ara.

Eğer Sakarya merkezinde günlük kiralık evler hakkında bilgi almak istiyorsanız okumaya devam edin. Çünkü amacımız konaklamanızı kolaylaştırmak.

Sakarya günlük kiralık evler ucuz fiyatlarla misafirlerine konforlu ve ulaşımı kolay konumlarda benzersiz mekanlar sunar. Otel fiyatlarının Sakaryada çok yüksek olmasından dolayı seyahat eden insanların konaklamanı ekonomik ve konforlu hale getirmenin en doğru hizmet olduğunu ve zamanın en doğru zaman olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle Sakarya merkezde çark caddesinde ve Serdivan Mavi Durakta günlük kiralık evler tasarladık. Bu günlük evler içinde ihtiyacınız olan herşeyi hazırladık; kişisel temizlik ürünleri, mutfak ve mutfak ekipmanları, HDTV, ücretsiz WiFi ve rahatınız için bir süre şey. Daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Sakarya günlük kiralık evler
Sakarya günlük kiralık evler ucuz fiyata

Eşyalı günlük kiralık evler konum olarak ulaşımı kolay noktalarda. Sakarya merkezindeki günlük kiralık evler şehrin tam kalbinde Çark caddesinde ve Kafeler Sokağında. Siz zamanınızı sevdiklerinizle geçirin, yollarda geçemesin diye günlük kiralık evlerimizi ulaşılması çok kolay konumlarda inşa ettik. Alışveriş merkezleri ve restoranlar hemene köşe başında. Birbirinden farklı tarzı olan restoranlar kapınızın önünde olması şehri doyasıya yaşamanız için büyük bir ayrıcalık. Evinize yemek siparişi verip evde de rahatlığına varabilirken, dışarıdan aldığınız taze ürünlerle evde beraber pişirip beraber yaptığınız yemeğin tadına varabilirsiniz.

Adapazarı Günlük Kiralık Daireler
Sakarya adapazarı günlük kiralık daireler

Sakarya otogarı 15dk toplu taşıma araçlarıyla varabileceğiniz günlük evler Adapazarı merkezde. Taksi ile yaklaşık 7 dakikada varabilirsiniz. Sakarya ilçe otogarı yürüme mesafesinde böylece Sakaryanın popüler ilçelerine kısa seyahat düzenleyebilir şehri dolu dolu yaşabilirisiniz. Sapacaya veya Taraklı kaplıcalarına düzenlediğiniz seyahatlerle dinlenmenizi bir üst noktaya getirip bir sağlık terapisi haline getirebilirsiniz.

 

Sakarya merkezde de gezebileceğiniz en popüler gezi noktalarına da yakınız. Sakarya Kent Park bunlardan birisi. Kent Park Adapazarında mükemmel bir şekilde tasarlanmış insanı dinlendiren, sosyalleştiren ve eğlendiren bir park. Çarkın döndüğü bu parkta ördekleri izleyebilir, parkın rengarenk çicekleri ile içinizi ferahlatan bir doğayla yaşamınıza bir başka anlamlı günü kaydedebilirsiniz. İyi Seyahatler!

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak