author Şimdi Ara: +90 531 401 4523
Sakaryada Günlük Kiralık Ev

Sakaryada Günlük Kiralık Evler

0531 401 4523

Sakarya Serdivanda Eşyalı kiralık günlük evler 100 Lira. Çark Caddesine 5dk uzaklıkta olan daireler yeni ve lüx eşyalarla donatılmış ve ücretsiz internet ile gelir. Kiralık günlük daireler serdivan belediye binasına ve Serdivan AVM‘ye adımlar uzaklıktadır. Kampüs yolunun üzerinde olan daireler için ulaşım çok rahat ve hızlı. Eşyalı dairelerimizde 1 kişden 4 kişiye kadar konaklama sunan dairelerimizde mutfak ve tüm mutfak eşyaları da bulunur. Serdivanda bulabileceğiniz en ugun eşyalı kiralık günlük evler Günlük Daire Sakaryada.  Bize ulaşmak için rezervasyon formunu doldurabilir veya telefonla şimdi ulaşabilirsiniz.

Sakarya günlük kiralık ev ulaşımı kolay noktalarda misafirlerine benzersiz bir konakalama tecrübesi sunar. Sakaryanın ene merkezi yerlerine yakın olması sizlere zamanınızı sevdiklerinizle geçirmenizi sağlar.

img

Sakarya Günlük Kiralık

Benzer Haberler

Sakarya Merkezinde Günlük Ev

Sakarya günlük ev Çark caddesi kafeler sokağının yanında ulaşımı kolay ferah ve güvenilir. Uygun fiyatlara Sakarya merkezde günlük ev kirala.

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Günlük Kiralık Serdivan Fiyatları

Günük kiralık Serdivan ev Fiyatları Sakaryanın en uygun fiyatlarını bulabileceğiniz konum. Nasıl en uygun fiyatları bulabileceğinize değindik. Sakarya merkezde, Serdivanda ve Sapancada günlük ev kiralamanın tek adresi ve onlarca günlük ev.

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Günlük Evde Kaç kişi kalabiliriz?

Günlük kiralık evde kaç kişi kalabiliriz? Sakarya'da kalacak günlük evler için kapasite...

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Yazıya yorum yapın