author Şimdi Ara: +90 531 401 4523
Sakarya Serdivan günlük kiralık ev

Sakarya Serdivan günlük kiralık ev

0531 401 4523

 

Sakarya Serdivan günlük kiralık ev Mavi Durak yanında ulaşımı kolay ve konforlu mekanlar sunar. Serdivan Konak hastanesi yanında Mavi durak kafeler sokağının hemen yanında ucuz fiyatlara konaklayabileceğiniz rahat günlük kiralık evler konforunuz için tasarlandı.

Sakarya merkezden Serdivan’a toplu taşıma araçlarıyla 10 dakikada varabileceğiniz mavi durak şehrin dinamiğini oluşturur. Günlük kiralık evlerde ücretsiz WiFi ve HDTV uydu kanallarıyla beraber 7/24 kombi ile ısınan evde temel ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Mutfak ve mutfak ekipmanlarıyla beraber kendi yemeğinizi pişirebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz sıcak ortamlar tasarladık. Sakarya Serdivan günlük kiralık daire şehrin merkezinde olması nedeniyle yola ayırcağınız zaman yerine sevdiklerinizle yaşayacağınız anları arttırıyoruz. Serdivan Sakarya üniversitesi kampüsüne çok yakın böylece öğrencilerin çok olduğu bu mahallede ucuz fiyatlara birden fazla alternatif bulmak yanında lüks ve tarzınıza uygun mekanlar da bulabilirsiniz. Sakarya Serdivan günlük kiralık ev hakkında daha fazla bilgi almak için bize şimdi ulaşın. Konforlu ve şehrin merkezinde konaklamanın ayrıcalığını yaşayın.

img

Sakarya Günlük Kiralık

Benzer Haberler

Günlük Ev Kiralamak için Gerekenler

Sakarya günlük kiralık ev kiralarken neler gerekli neler gereksiz. Daha kolay bir konaklama için ihtiyacınız olan bir kaç noktayı gözden geçirin!

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Merkez Sakarya Günlük Kiralık Ev

Sakarya günlük kiralık ev Adapazarı merkezde çark caddesinde eşyalı kiralık evler tam teşekkülü kullanıma hazır. Konforlu ve ulaşımı kolay günlük evler Kafeler sokağında ekonomik fiyatlarla.

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Sakarya Merkezinde Günlük Ev

Sakarya günlük ev Çark caddesi kafeler sokağının yanında ulaşımı kolay ferah ve güvenilir. Uygun fiyatlara Sakarya merkezde günlük ev kirala.

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Yazıya yorum yapın