author Şimdi Ara: +90 531 401 4523
Sakarya Serdivan günlük kiralık ev

Sakarya Serdivan günlük kiralık ev

0531 401 4523

 

Sakarya Serdivan günlük kiralık ev Mavi Durak yanında ulaşımı kolay ve konforlu mekanlar sunar. Serdivan Konak hastanesi yanında Mavi durak kafeler sokağının hemen yanında ucuz fiyatlara konaklayabileceğiniz rahat günlük kiralık evler konforunuz için tasarlandı.

Sakarya merkezden Serdivan’a toplu taşıma araçlarıyla 10 dakikada varabileceğiniz mavi durak şehrin dinamiğini oluşturur. Günlük kiralık evlerde ücretsiz WiFi ve HDTV uydu kanallarıyla beraber 7/24 kombi ile ısınan evde temel ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Mutfak ve mutfak ekipmanlarıyla beraber kendi yemeğinizi pişirebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz sıcak ortamlar tasarladık. Sakarya Serdivan günlük kiralık daire şehrin merkezinde olması nedeniyle yola ayırcağınız zaman yerine sevdiklerinizle yaşayacağınız anları arttırıyoruz. Serdivan Sakarya üniversitesi kampüsüne çok yakın böylece öğrencilerin çok olduğu bu mahallede ucuz fiyatlara birden fazla alternatif bulmak yanında lüks ve tarzınıza uygun mekanlar da bulabilirsiniz. Sakarya Serdivan günlük kiralık ev hakkında daha fazla bilgi almak için bize şimdi ulaşın. Konforlu ve şehrin merkezinde konaklamanın ayrıcalığını yaşayın.

img

Sakarya Günlük Kiralık

Benzer Haberler

En yakın günlük kiralık ev nerede?

Sakarya'da en yakın günlük kiralık ev nerede veya Serdivanda? sorularınıza yanıt verdik ulaşımınızı biraz daha kolaylaştırdık. Günlük Kiralık Ev için bir adım daha yakınsınız. Çark Caddesi veya Mavi Durak

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

En yakın günlük daire nerede?

Sakarya'da en yakın günlük daire nerede? 05314014523Sakarya'da en yakın günlük kiralık ev...

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Sakarya günlük kiralık daire nerede?

Sakarya günlük kiralık daire neredeEn yakın günlük kiralık daire Sakarya merkezde çark...

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Yazıya yorum yapın