author Şimdi Ara: +90 531 401 4523
Sakarya Serdivan Günlük Apart

Sakarya Serdivanda Günlük Kiralık Apart

📞 0531 401 4523

Sakarya Serdivan günlük apart ucuz fiyatıyla misafirlerine konforlu ve ulaşımı kolay mekanlar sunar. Serdivan Kampüs yakınlarında Mavi durakta günlük kiralık apartlar geniş ve merkezi yerde. Serdivanda konaklamak için otele vereceğiniz serveti cebinize koyun ve ekonomik fiyatlarla konforlu günlük apartlarda konaklayın. günlük fiyatı 80 lira olan mekanlar bir evde ihtiyacınız olan herşeyi barındırıyor. Rahatınızı düşünerek tasarladık ve hem ulaşımı kolay olsun hem de fiyatı uygun olsun istedik. Böylece otel odalarına vereceğiniz ücreti sevdiklerinizle beraber harcarsınız veya yatırım yaparsınız.

Serdivan mavi durakta günlük kiralık apartlar geniştir her bütçeye ve kişi saysına uygun günlük kiralık apartlarımız Kampüse yakın hizmet vermekte.

img

Sakarya Günlük Kiralık

Benzer Haberler

Sakarya Merkezinde Günlük Ev

Sakarya günlük ev Çark caddesi kafeler sokağının yanında ulaşımı kolay ferah ve güvenilir. Uygun fiyatlara Sakarya merkezde günlük ev kirala.

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Günlük Kiralık Serdivan Fiyatları

Günük kiralık Serdivan ev Fiyatları Sakaryanın en uygun fiyatlarını bulabileceğiniz konum. Nasıl en uygun fiyatları bulabileceğinize değindik. Sakarya merkezde, Serdivanda ve Sapancada günlük ev kiralamanın tek adresi ve onlarca günlük ev.

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Günlük Evde Kaç kişi kalabiliriz?

Günlük kiralık evde kaç kişi kalabiliriz? Sakarya'da kalacak günlük evler için kapasite...

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Yazıya yorum yapın