author Şimdi Ara: +90 531 401 4523

Kiralık Günlük Daire Sakarya Serdivan

Sakarya Serdivanda Kiralık Günlük Daire Ev

 

Kiralık Günlük Daire Sakarya Serdivanda eşyalı daireler geniş oturma alanları ve ulaşım kolaylığıyla sadece 100 Liradan başlayan fiyatlarla. Eşyalı günlük evler Sakarya Merkezde ve Serdivanda olmak üzere Sakarya Adapazarının her yerinde sizleri misafir edebilir. Aile ve dostlarınızla konaklayabileceğiniz kiralık günlük evler bir evde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm araç-gereçleri ve mutfak ekipmanlarıyla donatılmıştır. Sakarya eşyalı evlerde günlük kiralık fiyatı Aileler ve öğrenciler için extra indirimli (detayları öğrenmek için bizimle irtibata geçin). Serdivandaki günlük evlerin fiyatları sadece 100 liradan başlar. Sakarya Merkezde çark caddesindeki daireler 150 liradan başlıyor. Dairelerin ferah ve güvenliği açısından en konforlu evlerimiz Çark Caddesinde Sakarya Merkezde. Erken rezervasyon fırsatlarından faydalanıp yerinizi şimdi ayırtabilirsiniz. Böylece hem yerinizi kaptırmazsınız hem de daha ekonomik konaklarsınız.

img

Sakarya Günlük Kiralık

Benzer Haberler

Sakarya Merkezinde Günlük Ev

Sakarya günlük ev Çark caddesi kafeler sokağının yanında ulaşımı kolay ferah ve güvenilir. Uygun fiyatlara Sakarya merkezde günlük ev kirala.

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Günlük Kiralık Serdivan Fiyatları

Günük kiralık Serdivan ev Fiyatları Sakaryanın en uygun fiyatlarını bulabileceğiniz konum. Nasıl en uygun fiyatları bulabileceğinize değindik. Sakarya merkezde, Serdivanda ve Sapancada günlük ev kiralamanın tek adresi ve onlarca günlük ev.

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Günlük Evde Kaç kişi kalabiliriz?

Günlük kiralık evde kaç kişi kalabiliriz? Sakarya'da kalacak günlük evler için kapasite...

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Yazıya yorum yapın