author Şimdi Ara: +90 531 401 4523

Kiralık Günlük Daire Sakarya Serdivan

Sakarya Serdivanda Kiralık Günlük Daire Ev

 

Kiralık Günlük Daire Sakarya Serdivanda eşyalı daireler geniş oturma alanları ve ulaşım kolaylığıyla sadece 100 Liradan başlayan fiyatlarla. Eşyalı günlük evler Sakarya Merkezde ve Serdivanda olmak üzere Sakarya Adapazarının her yerinde sizleri misafir edebilir. Aile ve dostlarınızla konaklayabileceğiniz kiralık günlük evler bir evde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm araç-gereçleri ve mutfak ekipmanlarıyla donatılmıştır. Sakarya eşyalı evlerde günlük kiralık fiyatı Aileler ve öğrenciler için extra indirimli (detayları öğrenmek için bizimle irtibata geçin). Serdivandaki günlük evlerin fiyatları sadece 100 liradan başlar. Sakarya Merkezde çark caddesindeki daireler 150 liradan başlıyor. Dairelerin ferah ve güvenliği açısından en konforlu evlerimiz Çark Caddesinde Sakarya Merkezde. Erken rezervasyon fırsatlarından faydalanıp yerinizi şimdi ayırtabilirsiniz. Böylece hem yerinizi kaptırmazsınız hem de daha ekonomik konaklarsınız.

img

Sakarya Günlük Kiralık

Benzer Haberler

Günlük Ev Kiralamak için Gerekenler

Sakarya günlük kiralık ev kiralarken neler gerekli neler gereksiz. Daha kolay bir konaklama için ihtiyacınız olan bir kaç noktayı gözden geçirin!

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Merkez Sakarya Günlük Kiralık Ev

Sakarya günlük kiralık ev Adapazarı merkezde çark caddesinde eşyalı kiralık evler tam teşekkülü kullanıma hazır. Konforlu ve ulaşımı kolay günlük evler Kafeler sokağında ekonomik fiyatlarla.

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Sakarya Merkezinde Günlük Ev

Sakarya günlük ev Çark caddesi kafeler sokağının yanında ulaşımı kolay ferah ve güvenilir. Uygun fiyatlara Sakarya merkezde günlük ev kirala.

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Yazıya yorum yapın