Şimdi Ara: +90 531 401 4523

Sakarya Günübirlik Ev

Serdivan Günlük Ev

Sakarya Günübirlik Kiralık Ev

0531 401 4523

Sakarya günübirlik ev Çark caddesinde. Sakarya Serdivan Mavi durakta konaklamak için günlük kiralık evlerde günübirlik konaklayabilirsiniz. Sakarya haftasonlarında çok yoğun olur ve bu yoğunlukta son dakikaya bırakılan rezervasyonlar genellikle hayalkırıklığıyla sonuçlanır. Eğer pahalı otellerde konaklamak için bütçe ayırmadıysanız öncelikleriniz arasına günübirlik kiralık evleri sıralamanın başına koyabilirsiniz.

Sakarya günlük kiralık evler çarkta merkezde
Sakarya günlük kiralık ev Çark caddesinde

Sakarya merkezde çark caddesinde konaklamak geçtiğimiz haftadan bu yana yoğunluk gösteriyor. Sakarya Kent meydanından çark caddesine uzanan yol alışveriş için ideal bir yer olmakla beraber halkın yoğun bir şekilde gezdiği bir bölge. İnsanların eğlence için zaman geçirdiği yer ise çark caddesi kafeler sokağını tercih ediyor.  Günübirlik kiraladığınız daireden kapınızın önünde olan kafeler sokağına adımlar atarak varabilirsiniz. Sakarya Kent Park 5 dakikalık bir mesafede. Eğer kafeler sokağı sizin tarzınız değilse Sakarya günlük kiralık evlere yakın olan Agora AVM’de sinema izleyebilirsiniz. Şu günlerde popüler olan Kiralık Aşk filmi izlenebilir.

 

Serdivan öğrencilerin sık dolaştığı ve zamanını harcadığı bir yer. Serdivan Mavi Durak bunun en popüler olduğu nokta. Sakarya Serdivan kampüs yolu yurtlar ve apartlarla beraber kafeler ve diğer eğlence merkezleriyle doluyor. Serdivan Mavi durak günlük kiralık evler ulaşımınızı kolaylaştırmak ve eğlence merkezlerine yakın olmanızı sağlar.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak