author Şimdi Ara: +90 531 401 4523

Sakarya Çark Caddesinde Günlük

Sakarya Çark Caddesinde Günlük

Sakarya Merkez Çark Cad. Günlük Kiralık Daire

📞 0531 401 4523

Sakaryanın merkezinde konaklayabileceğiniz günlük kiralık evler Adapazarında günlük 100 liradan kiralanıyor. Kalacak yer bulmanızı kolaylaştırdık ve ailenizle konaklayabileceğiniz mekanlar tasarladık. Aileler için Serdivan AVM’ye yakın, çocuklarınızla keyifli bir haftasonu veya hafta geçirmek için mükemmel alternatifler oluşturduk. 

Adapazarı Sakaryanın merkezi, çark caddesi Sakaryanın kalbinin attığı cadde. Sakaryayı ziyaret edip konaklamak istediğiniz bir yer düşünüyorsanız arayışınız sona erdi. Kafeler sokağının hemen yanında birbirinden güzel lüx daireler veya ucuz fiyatlarla konaklayabileceğiniz orta halli günlük kiralık daireleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarladık. Eğer düşündüğünüz bir tarz daire varsa bizimle paylaşın böylece size en uygun günlük kiralık daireyi ayırtalım. Konaklamanızı daha sevimli hale getirmek için benzersiz mekanlar tasarladık ve bu mekanların arzunuza göre ulaşımı kolay noktalara yaptık.

Sakaryada hoş bir konaklama

Sakarya Kafeler sokağı çark caddesinde. Kafeler sokağı çark caddesinin en canlı sokağıdır. Onlarca kafenin sıralandığı bu sokakta dilediğiniz tarzda bir kafeye oturup keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. Osmalı Kafe bunlardan birisi. Kendine özgü tasarımıyla son zamanlarda herkesin ilgi odağı. Peki karnınız acıktı diyelim ne arzu edersiniz? Benim tercih ettiğim Burger MADBİTES evet bu tadı canavarca yiyip defalarca isteyeceksiniz. Batının en iyi Burger tarzı, henüz Türkiyede daha iyisini görmedim. Amerikada Massachusetts eyaletinde Cambridge’de Boston Burger ile aynı tarzda. Onu denemeden bunu, bunu denemeden onu anlamak çok zor. Denemelisiniz diyorum.

Bu yemekten sonra tabi eritmek için biraz dolaşmak istersiniz tabi. Onca kaloriyi eritmek kolay olmayabilir. Çark caddesinden vurup kendinizi Sakarya Kent Parkta ferah bir hava ve mükemmel tasarlanmış parkın eşsiz güzelliğinde dolaşarak günüzü süper geçirebilirsiniz.

Sakarya çark caddesinde günlük kiralık ev
Günlük daire sakarya merkezde çark caddesinde ve serdivanda eşyalı kiralık

Konaklamaya gelince yine kürkçü dükkanı misali veya yeryüzü cennetinize Sakarya Çark caddesinde günlük kiraladığınız yuvanıza dönersiniz. Günlük kiraladığınız bu evde arzu ettiğiniz her şey var, ütüye kadar. Düzleşmiş gününüze renk katmak için. HDTV ve WiFi ile diğer dolaşmak istediğiniz mekanları araştırabilirsiniz. İyi Konaklamalar!

img

Sakarya Günlük Kiralık

Benzer Haberler

Günlük Ev Kiralamak için Gerekenler

Sakarya günlük kiralık ev kiralarken neler gerekli neler gereksiz. Daha kolay bir konaklama için ihtiyacınız olan bir kaç noktayı gözden geçirin!

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Merkez Sakarya Günlük Kiralık Ev

Sakarya günlük kiralık ev Adapazarı merkezde çark caddesinde eşyalı kiralık evler tam teşekkülü kullanıma hazır. Konforlu ve ulaşımı kolay günlük evler Kafeler sokağında ekonomik fiyatlarla.

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Sakarya Merkezinde Günlük Ev

Sakarya günlük ev Çark caddesi kafeler sokağının yanında ulaşımı kolay ferah ve güvenilir. Uygun fiyatlara Sakarya merkezde günlük ev kirala.

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Yazıya yorum yapın