Şimdi Ara: +90 531 401 4523

Günlük Kiralık Daire Sakarya Ev Fiyatları

Sakarya Günlük Kiralık Daire Ev Fiyatları

Sakarya Kent meydanında bulunan 2+1 günlük konaklama fiyatı 150 liradır. Geniş aileler, geniş arkadaş grupları için bulunmaz fırsat Sakarya günlük kiralık 2+1 ev.

Sakarya günlük kiralık ev 2+1 Yeni yapılmış apartmanlar yeni eşyalarla döşenmiş temiz ve nezih evinizde güvenli bir şekilde konaklayabilirsiniz. Ayrıca aradığınız günlük ev site içide veya apartman dairesinde olmasını istiyorsanız elimizdeki portföyden dilediğiniz seçebilirsiniz. Pansiyon ve otel içerisinde de konaklama olanaklarımız mevcuttur. Evlerimizin çevreleri sakin ve güvenli, aile yapısına uygun yerlerdir. Bu sayede sevdiklerinizle gönül rahatlığı ile konaklarsınız. Daire ve evlerimizi gezip görerek kararınızı vermeniz sizler için gönül rahatlığı oluşturur. Bu yüzden sizleri günlük kiralık evlerimize dairelerimize apartlarımıza davet ediyoruz. Gelin-görün Sakaryada ve Serdivanda daha iyisini sunan yok!

Kiralık ev alternatiflerimiz için birçok farklı yapı da evi kiralık olarak hizmetinize sunuyoruz. Farklı tasarımlar, farklı yaşamlar için. Sakarya çevresinde bulacağınız en güzel evler bizim güvencemizde kiralık olarak verilmektedir. Bunun için bu bölge de aradığınız evleri uğraşmadan bizi arayarak kiralayabilirsiniz. Böylece zamanınızı daha çok sevdiklerinizle paylaşırsınız. Sitemizde bulunan evlerin arasından beğendiğinizi daha yakından görmek için bize ulaşabilirsiniz ve daha detaylı bilgi için: 0531 401 4523

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak