author Şimdi Ara: +90 531 401 4523

Sakarya Kiralık Günlük Daire 2+1 ve 1+1


SAKARYA GÜNLÜK KİRALIK DAİRE 2+1 ve 1+1 EVLER, APARTLAR

 

 

Sakarya Serdivanda ve Sakarya Merkezde Kiralık Günlük Evler sadece 80tl. Dairenizin lüxüne ve konforuna göre istediğiniz konforda daireler hizmetinizde.

Otobüs durakları hemen kapının önünde, her dairede hızlı ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.

GDS’deki tüm daireler düz ekran uydulu 82inch TV ile donatılmıştır. Özel banyoda duş, saç kurutma makinesi, terlik ve ücretsiz kişisel temizlik ürünleri bulunmaktadır. Her dairede mini buzdolabı ve  mutfak gereçleri sağlanır fırın da buna dahil.

Her dairede çamaşır makinesi olup çamaşırlaınızı ücretsiz ve rahat bir şekilde istediğiniz zaman yıkayabilirsiniz. Dairemizde istenildiğinde ütü de bulundurulur.

Günlük Daire Sakarya, şehir merkezindedir ve Serdivanda da apart ev ve dairelerimiz vardır. Otogara servis aracılığıla ulaşabilir ve servisler 2dk mesafeden kalkarlar. Metro ve VİB servisleri sizi serdivanda kapının hemen önüne ulaştırabilir. Sapanca ilçe araçları durağı 5dk uzaklıktadır ve diğer tüm ilçelere hemen ulaşabilrisiniz.

img

Sakarya Günlük Kiralık

Benzer Haberler

En yakın günlük kiralık ev nerede?

Sakarya'da en yakın günlük kiralık ev nerede veya Serdivanda? sorularınıza yanıt verdik ulaşımınızı biraz daha kolaylaştırdık. Günlük Kiralık Ev için bir adım daha yakınsınız. Çark Caddesi veya Mavi Durak

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

En yakın günlük daire nerede?

Sakarya'da en yakın günlük daire nerede? 05314014523Sakarya'da en yakın günlük kiralık ev...

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Sakarya günlük kiralık daire nerede?

Sakarya günlük kiralık daire neredeEn yakın günlük kiralık daire Sakarya merkezde çark...

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Yazıya yorum yapın