author Şimdi Ara: +90 531 401 4523

Sakarya Kiralık Günlük Daire 2+1 ve 1+1


SAKARYA GÜNLÜK KİRALIK DAİRE 2+1 ve 1+1 EVLER, APARTLAR

 

 

Sakarya Serdivanda ve Sakarya Merkezde Kiralık Günlük Evler sadece 80tl. Dairenizin lüxüne ve konforuna göre istediğiniz konforda daireler hizmetinizde.

Otobüs durakları hemen kapının önünde, her dairede hızlı ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.

GDS’deki tüm daireler düz ekran uydulu 82inch TV ile donatılmıştır. Özel banyoda duş, saç kurutma makinesi, terlik ve ücretsiz kişisel temizlik ürünleri bulunmaktadır. Her dairede mini buzdolabı ve  mutfak gereçleri sağlanır fırın da buna dahil.

Her dairede çamaşır makinesi olup çamaşırlaınızı ücretsiz ve rahat bir şekilde istediğiniz zaman yıkayabilirsiniz. Dairemizde istenildiğinde ütü de bulundurulur.

Günlük Daire Sakarya, şehir merkezindedir ve Serdivanda da apart ev ve dairelerimiz vardır. Otogara servis aracılığıla ulaşabilir ve servisler 2dk mesafeden kalkarlar. Metro ve VİB servisleri sizi serdivanda kapının hemen önüne ulaştırabilir. Sapanca ilçe araçları durağı 5dk uzaklıktadır ve diğer tüm ilçelere hemen ulaşabilrisiniz.

img

Sakarya Günlük Kiralık

Benzer Haberler

Günlük Ev Kiralamak için Gerekenler

Sakarya günlük kiralık ev kiralarken neler gerekli neler gereksiz. Daha kolay bir konaklama için ihtiyacınız olan bir kaç noktayı gözden geçirin!

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Merkez Sakarya Günlük Kiralık Ev

Sakarya günlük kiralık ev Adapazarı merkezde çark caddesinde eşyalı kiralık evler tam teşekkülü kullanıma hazır. Konforlu ve ulaşımı kolay günlük evler Kafeler sokağında ekonomik fiyatlarla.

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Sakarya Merkezinde Günlük Ev

Sakarya günlük ev Çark caddesi kafeler sokağının yanında ulaşımı kolay ferah ve güvenilir. Uygun fiyatlara Sakarya merkezde günlük ev kirala.

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Yazıya yorum yapın