author Şimdi Ara: +90 531 401 4523

Günlük Ev Sakarya Fiyatları Acayip Düştü

Sakaryada günlük ev veya apartlar fiyatlarda inanılmaz değişiklik gösteriyor

Günlük evler artışı işletmelere değil misafirlere yarıyor. Sakarya merkezde bulunan günlük kiralık daireler gün geçtikçe fiyatlarını çekiyor ve müşteriler bundan çok memnun. Lüx daireler sakarya merkezde ve Serdivanda. SerdivanAVM yakınlarında bululan Günlük Daire Sakarya da bu durumdan payını aldı. Merkeze çok yakın daireler hem ulaşım kolaylığı sağlıyor hem de birden fazla kişin kalmasında büyük ücret farkı oluşturuyor.

Otellere nazaran çok ekonomik

Bu gün Sakaryada bulunan iyi derecedeki ottellerin fiyatı 150tl ve eğer iki kişiden fazla kalınıyorsa fiyatlar uçuklaşıyor bir akşam kalış için. Peki Günlük evler burda nasıl bir rol oynar? Örneğin 4 kişi bir araya gelip arkadaşlarınız ve doslatlarınız belki aileniz ile kalmayı planlıyorsunuz veya bir iş gezisi için, otele vericeğiniz yüzlerce lira yerine bir günlük evde belki 100tl’ye yani iki kişinin bir otele verdiğinden daha az bir fiyata 4-5 kişi günlük dairelerde konaklayabilirsiniz. Fiyat farkı ortada, gerisine siz karar verirsiniz.

img

Sakarya Günlük Kiralık

Benzer Haberler

Günlük Ev Kiralamak için Gerekenler

Sakarya günlük kiralık ev kiralarken neler gerekli neler gereksiz. Daha kolay bir konaklama için ihtiyacınız olan bir kaç noktayı gözden geçirin!

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Merkez Sakarya Günlük Kiralık Ev

Sakarya günlük kiralık ev Adapazarı merkezde çark caddesinde eşyalı kiralık evler tam teşekkülü kullanıma hazır. Konforlu ve ulaşımı kolay günlük evler Kafeler sokağında ekonomik fiyatlarla.

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Sakarya Merkezinde Günlük Ev

Sakarya günlük ev Çark caddesi kafeler sokağının yanında ulaşımı kolay ferah ve güvenilir. Uygun fiyatlara Sakarya merkezde günlük ev kirala.

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Yazıya yorum yapın