author Şimdi Ara: +90 531 401 4523

Günlük Ev Sakarya Fiyatları Acayip Düştü

Sakaryada günlük ev veya apartlar fiyatlarda inanılmaz değişiklik gösteriyor

Günlük evler artışı işletmelere değil misafirlere yarıyor. Sakarya merkezde bulunan günlük kiralık daireler gün geçtikçe fiyatlarını çekiyor ve müşteriler bundan çok memnun. Lüx daireler sakarya merkezde ve Serdivanda. SerdivanAVM yakınlarında bululan Günlük Daire Sakarya da bu durumdan payını aldı. Merkeze çok yakın daireler hem ulaşım kolaylığı sağlıyor hem de birden fazla kişin kalmasında büyük ücret farkı oluşturuyor.

Otellere nazaran çok ekonomik

Bu gün Sakaryada bulunan iyi derecedeki ottellerin fiyatı 150tl ve eğer iki kişiden fazla kalınıyorsa fiyatlar uçuklaşıyor bir akşam kalış için. Peki Günlük evler burda nasıl bir rol oynar? Örneğin 4 kişi bir araya gelip arkadaşlarınız ve doslatlarınız belki aileniz ile kalmayı planlıyorsunuz veya bir iş gezisi için, otele vericeğiniz yüzlerce lira yerine bir günlük evde belki 100tl’ye yani iki kişinin bir otele verdiğinden daha az bir fiyata 4-5 kişi günlük dairelerde konaklayabilirsiniz. Fiyat farkı ortada, gerisine siz karar verirsiniz.

img

Sakarya Günlük Kiralık

Benzer Haberler

En yakın günlük kiralık ev nerede?

Sakarya'da en yakın günlük kiralık ev nerede veya Serdivanda? sorularınıza yanıt verdik ulaşımınızı biraz daha kolaylaştırdık. Günlük Kiralık Ev için bir adım daha yakınsınız. Çark Caddesi veya Mavi Durak

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

En yakın günlük daire nerede?

Sakarya'da en yakın günlük daire nerede? 05314014523Sakarya'da en yakın günlük kiralık ev...

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Sakarya günlük kiralık daire nerede?

Sakarya günlük kiralık daire neredeEn yakın günlük kiralık daire Sakarya merkezde çark...

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Yazıya yorum yapın