author Şimdi Ara: +90 531 401 4523

Günlük Daire Sakarya Sahibinden Kiralama

Ev Sahibinden Günlük Kiralık Daire Sakaryada

 

1+0 Günlük Daire

1+1 Günlük Daire

2+1 Günlük Daire

80 Lira

100-80 Lira

100-120 Lira

 

Adapazarı merkezde sahibinden kiralık günlük daireler hem konforlu hem ekonomik. Sakarya üniversitesi öğrencileri başta olmak üzere tüm üniversite öğrencilerine barınma hizmeti için fiyatlarımız her zamankinden daha az. Bahar festivalleriyle başlayan ve yazla beraber devam eden bu indirim 20 Lira olarak her öğrencinin cebine uyacak şekilde uyarlandı.

Adapazarı Sahibinden Kiralama Günlük Daireler

Ev sahibiyle birebir iletişim kurarak konaklamanızı sağlayabilirsiniz. Sahibinden kiralanan daireler sizlere extra rezervasyon veya online işlem gerektirmeden doğrudan rezervasyon yapma kolaylığı sağlar. Sahibinden kiralama hiç bu kadar kolay olmamıştı Adapazarında. Agora Avm’ye çok yakın olan dairelerimiz şimdi sizler için her zamankinden daha ulaşımı kolay. Bu fırsatı değerlendirmek için 14 Mayıs açılışnda sizleri Sakaryada GDS evlerinde konaklamanız için bekliyoruz.

 

 

img

Sakarya Günlük Kiralık

Benzer Haberler

Günlük Ev Kiralamak için Gerekenler

Sakarya günlük kiralık ev kiralarken neler gerekli neler gereksiz. Daha kolay bir konaklama için ihtiyacınız olan bir kaç noktayı gözden geçirin!

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Merkez Sakarya Günlük Kiralık Ev

Sakarya günlük kiralık ev Adapazarı merkezde çark caddesinde eşyalı kiralık evler tam teşekkülü kullanıma hazır. Konforlu ve ulaşımı kolay günlük evler Kafeler sokağında ekonomik fiyatlarla.

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Sakarya Merkezinde Günlük Ev

Sakarya günlük ev Çark caddesi kafeler sokağının yanında ulaşımı kolay ferah ve güvenilir. Uygun fiyatlara Sakarya merkezde günlük ev kirala.

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

One thought on “Günlük Daire Sakarya Sahibinden Kiralama”

Yazıya yorum yapın