Şimdi Ara: +90 531 401 4523

Sakaryada Fiyatı Uygun Günlük Kiralık Evler

 • Sadece 80₺ /Günlük
Sakarya Günlük Kiralık Daire
Günlük Kiralık Ucuz

Sakaryada Fiyatı Uygun Günlük Kiralık Evler

Sakarya Günlük Kiralık Daire
 • Sadece 80₺ /Günlük

Açıklama

Sakarya’da Fiyatı En Uygun Günlük Kiralık Evler

0531 401 4523

 

Fiyatı uygun günlük kiralık evler Sakarya Merkezde ve Serdivanda. Ucuz günlük kiralık evler için alternatifleriniz çok ama konaklamada belli bir standart arıyorsanız keseyi açmanız gerekecek. Geniş, konforlu ve ulaşımı kolay günlük kiralık evler için Sakarya Merkezde veya Serdivan Mavi durakta birbirinden farklı günlük evler bulabilirsiniz.

En Uygun Fiyata Sakaryada Günlük Kiralık Ev

Sakaryada fiyatı uygun günlük kiralık evler dediğinizde öncelikle nasıl bir ev istediğinizi düşünün. Eğer temizlik sizin için problem değil ise çok ucuz fiyatlara günlük ev bulabilirsiniz. Günlük Kiralık Daire kategorisinde günlük kiralık apartlar genelde ucuz fiyat için tabir edilen konaklama alternatifleridir. Günlük Apartlar, tam teşekküllü bir dairenin yerini tutamaz. Üstelik güvenlik sizin için önemli olmalı. Belli belirsiz kişilerin rahatınızı bozmasını istemezsiniz. Ucuz günlük kiralık evler yanında binbir türlü rahatsızlık unsuru taşıyan durumlar oluşturabilir. Bu bütün ucuz günlük kiralık evler sorun oluşturur anlamına gelmesin. Ama genelde ucuzluğun olduğu yerde izdıham var.

 

Sakarya merkezde veya Serdivanda konaklamak için fiyatı uygun günlük kiralık evler haftaiçi ve genelde Serdivanda bulunur. Sakarya Adapazarı merkezde günlük kiralık ev fiyatları diğer ilçelere göre daha pahalıdır çünkü merkezde ulaşım daha rahat ve merkezde konaklamak her zaman daha konforludur. Şehrin her noktasına kolay ulaşım sağalayabilirsiniz ve ilçe otogarları ve yeni terminal için hızlı bir şekilde istediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz. Günlük kiralık daire için Sakarya en çok tercih edilen konumdur. Bunun yanında serdivan da genelde rağbet gören ve (Sakarya üniversitesi kampüsüne yakın olamsından dolayı) yine çok tercih edilen bir buluşma noktasıdır.

Sakarya Günlük Kiralık Ev

Günlük kiralık ev kiralamadan önce ev sahibi ile görüşüp evi görmenizi tavsiye ederiz. Sakaryada uygun fiyata günlük kiralık ev için biraz emek harcamanız gerekecek eğer uygun fiyat arıyorsanız biraz yorulacaksınız ama karşılığında istediğiniz daireyi anlaştığınız fiyata kiralayabilirsiniz.

Detaylar

Tarihinde güncellendi Şubat 3, 2019 en 12:06 am
 • Fiyat: Sadece 80₺ /Günlük
 • Daire türü: Günlük Apart, Günlük Daire, Günlük Ev, Suit
 • Daire durumu: Günlük Kiralık
 • Adres Sakarya Günlük Kiralık Ev
 • Semt Adapazarı, Serdivan
 • Şehir Sakarya
 • Posta Kodu 54000
 • Mahalle Çark Caddesi, Kampüs, Mavi durak, Merkez

Compare listings

Karşılaştırmak
Sakarya Günlük Kiralık
 • Sakarya Günlük Kiralık