Şimdi Ara: +90 531 401 4523

Sakarya Saatlik Günlük Ev Kiralama

 • Fiyatı 100₺ /2 Saate Kadar
Sakarya Günlük Kiralık Daire
Günlük Kiralık Saatlik

Sakarya Saatlik Günlük Ev Kiralama

Sakarya Günlük Kiralık Daire
 • Fiyatı 100₺ /2 Saate Kadar

Açıklama

Sakarya günlük kiralık evleri saatlik kiralamak, kısa süreli dinlenip, istikametinize devam etmeyi planlıyorsanız veya karantina döneminde arkadaşlarınızla bir araya gelmek için konforunuz düşünelerek tasarlanmış günlük kiralık evlerimize göz atın;

Sakarya’da saatlik günlük kiralık evlerden bahsederken bu konaklama nın ne olduğunu ve size hem fiyat hem mekan olarak nasıl avantajlar sağladığını ve siz bu konaklamada nasıl en karlı çıkacağınız beraber değerlendirelim;

 1. Saatlik Günlük Kiralık Ev Nedir?
 2. Saatlik Kiralık Ev Fiyatları Ne Kadar?
 3. Karantina/Korona Döneminde Birkaç Saat Kiralayabileceğiniz Günük Kiralık Evler?
Karantinada-saatlik-gunluk-ev

Saatlik günlük kiralık evler

Sadece çifler için değil karantina döneminde biraraya gelmek için ideal mekanlar.

Perspektifini değiştir, yaşamını değiştir.

Saatlik Günlük Kiralık Ev Nedir?

Saatlik kiralık evler her ne kadar Türkiyede yeni yeni duyulmuş olmasına rağmen yıllardan beri varolan bir kavram ancak haber yayını yapan kanalların skandal gibi piyasaya vermek istediği bir diğer trend haline geldi. Bugün saatlik kiralık evler kısa süreli konaklama için tercih ediliyor ve daha önce günübirlik/güniçi gibi terimlerle de ifade ediliyordu. Otellerde fiyatların sabit olmasından dolayı aynı şekilde konaklamanın yapıldığı ancak yeni konaklama türlerinin doğmasıyla otel sahiplerinin bu durumdan pek memnun olmadıkları bir durum. Çünkü şimdi daha uygun fiyatlarla konaklama şansına sahipsiniz.

Misafirlerin yolda harcadıkları zamanın uzun olmasından dolayı dinlenip yollarına devam edebileceği veya karantina döneminde dışarıda beraber oturacakları herhangi bir kafe/restoranın müsait olmamasından dolayı bu tür mekanları tercih etmesi normal. Peki bu konaklamanın maliyeti nedir, diğer konaklama alternatiflerinden daha uygun fiyatları nasıl alabilirsiniz? Sakarya’da saatlik kiralık günlük evlerin fiyatlarına göz atalım.

Saatlik Kiralık Ev Fiyatları Ne Kadar?

Sakarya’da saatlik günlük kiralık evlerin fiyatlarını ev sahiplerinin sundukları günlük evlerin şartları belirler. Konumlar bu noktada ayrı bir fiyat etkenidir. Sakarya merkezde saatlik günlük evlerin fiyatları ile Serdivanda saatlik günlük kiralık evlerin fiyatları arasında fark varken, bunu ev sahipleri konaklayacak kişi sayısına göre de fiyatlandırabilirler. Günlük Daire Sakarya’da saatlik kiralık evlerin fiyatlarını üç aşağı-beş yukarı izah etmek gerekirse bu işinize yarayabilir. Sakarya günlük kiralık ev fiyatları detaylı açıklama.

Saatlik Günlük Kiralık Ev Fiyatları & Konumlar2 Saate Kadar6 Saate Kadar
Sakarya Saatlik Günlük Kiralık Ev100₺150-200₺
Serdivan Saatlik Günlük Kiralık Ev100₺150-200₺
Adapazarı Saatlik Günlük Kiralık Ev80-100₺150-200₺
Mavi Durak Saatlik Günlük Kiralık Ev100₺150-200₺
Çark Caddesi Saatlik Günlük Kiralık Ev80-100₺150-200₺
Saatlik günlük kiralık ev fiyatları

Değerlendirme: 5 / 5.

Kaç saat konaklayacağınızı, nerede ve kaç kişi konaklayacağını belirledikten sonra gerisi günlük kiralık ev sahibi ile yapacağınız pazarlığa kalmıştır. Konaklama tarihi ve gününün de ayrı bir fiyat dinamiği olduğunu da unutmamalıyız. Keza bu günlük kiralık evler ve otellerin fiyatlarda değişkenliğini hep etkilemiştir. Sakarya’da saatlik günlük kiralık evler kiralarken ev sahibi ile ilk görüşmenizde bir kaç detaydan bahsetmenizde fayda vardır. bu hem doğru fiyat almanızda hem de zaman kazanmanızda faydalı olacaktır. Bunlar;

Ne zaman kalacaksınız

Sakaryada saatlik günlük evler kiralarken aramanızdan önce konaklama tarihinizi bilmenizde fayda var. Bunun yanı sıra teyit etmek için konaklama tarihinizden önce aramanızda ayrı bir fayda vardır. Kiraladığınız saatlik günlük kiralık evin müsaitliğini netleştirmek için, bu günlük ev için yaptığınız rezervasyonun varlığını teyit etmenizde fayda var. Eğer planlarınızda bir değişiklik olursa arayıp bunu ev sahibi ile değerlendirin.

Saatlik günlük ev
Sakarya saatlik günlük kiralık ev

Kaç saat kalacaksınız

Sakarya günlük kiralık evlerde rezervasyon yapmadan önce tahmini kaç saat günlük ev kiralamak istediğinizi planlamanız avanjınıza. Bunun fiyatlar üzerinde etkisinin olduğunu unutmayın. Genelde 2-3 saat kiralamalarda ev fiyatları tahmin edilebilinir. Saatler arttıkça fiyatlar da buna oransal olarak artış gösterebilir ama her saat başı ayrı fiyat biçmek misafirler için büyük bir yük olabilir. Bu nedenle size en uygun saatlik günlük kiralık ev sunabilecek alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Kaç kişi kalacaksınız

Günlük kiralık evleri kiralamada misafirlerin fiyat değişkenliğine neden olmayacağını düşünse da bu konu önemli ölçüde etkiler. Kişi sayısı ile evde yapılan gürültü genelde konaklayan diğer misafirleri rahatsız edebilir. Bunun yanında evin bir günlük evden çıkıp parti evine dönemesini her ev sahibi arzu etmeyebilir. Çok kişili konaklamalarda villalar, müstakil evlerin daha elverişli mekanlar olduğunu önerebiliriz. 4 kişin kiralama yapacağı bir saatlik günlük daire genelde 200 lira’dan başlar ve konaklayacağınız saate göre bu artış gösterebilir.

Değerlendirme: 5 / 5.

Nerede kalacaksınız

Yukarıda hafif değindiğimiz kişi sayısı ile Sakarya’da saatlik günlük kiralık evlerin kiralanması ve fiyatladırılmasının yanında konaklaycağınız evin size uygun olup olmadığını bilmenizdir. Eğer iki kişinin kalabileceği bir günlük kiralık ev arıyorsanız 1+1 evler veya stüdyo daireler ideal olur. Ancak daha geniş bir yer arıyorsanız ve iki kişiden fazla kalacaksanız bunu 2+1 ve daha büyük günlük kiralık evler ile gerçekleştirebilirsiniz.

Sakarya’da saatlik günlük kiralık evler birbirinden farklı ve değişik tarasımlarla ve konumlarla gelir. Sapanca’da bungalov, kütük evler, villalar ve göl evleri gibi birbirinden farklı konaklama alternatifleri ile benzersiz bir konaklama yapabilirsiniz. Sakarya merkezde 1+1, 2+1 gibi günlük kiralık evlerde konaklayabilirsiniz.

Günlük saatlik kiralık ev ayırtırken ev sahibi ile konaklayacağınız ev hakkında bilgi alırken kalacağınız günlük evin resimlerini de istemeyi unutmayın böylece hayal kırıklıklarına karşı önlem alırsınız.

Adapazarı Çark caddesi saatlik kiralık ev fiyatları en ekonomik kiralama alternatifiniz olacaktır. Şehir merkezine yakınlığı ile ulaşımda büyük kolaylık sağlaması yanında fiyatlarda da büyük avantaj sağlar. Adapazarı günlük kiralık apartlar da bu kategori içinde aynı anlamı taşır.

Karantina/Korona Döneminde Birkaç Saat Kiralayabileceğiniz Günük Kiralık Evler?

Sakarya’da karantina döneminde kalabileceğiniz alternatifleri değerlendirirken günlük kiralık evleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Hem soğuk havalarda sıcak ortamlar sağlarken size özel mekanlarla rahat edebileceğiniz bir diğer alternatiftir. Geniş salon ve mutfağı ile sevdiklerinizle dilerseniz bir-iki saat, dilerseniz saatlerce kiralayabileceğiniz günlük evler bir araya gelmek için ideal ortamlardır. Üstelik saatlik günlük kiralık evlerin fiyatları umduğunuzdan daha ekonomik.

Hala aklınıza takılan bazı sorular varsa biizmle şimdi irtibata geçebilirsiniz. Telefonun diğer ucunda size yardımcı olmak için buradayız.

Restoran/Kafelerin kapalı olduğu bu dönemde biraraya gelmek zor olsa da tanıdığınız kişilerle bir araya gelmek ve bunu size özel mekanlarda yaşamak şu zamanlar için en güvenli seçeneginiz.

Detaylar

Tarihinde güncellendi Mart 26, 2021 en 9:20 pm
 • Fiyat: Fiyatı 100₺ /2 Saate Kadar
 • Mülkün Metrekaresi: 65 Metrekare
 • Yatak Odası: 1
 • Oda: 1
 • Banyo: 1
 • Mülk türü: Günlük Apart, Günlük Ev
 • Mülkün durumu: Günlük Kiralık
 • Adres Adapazarı, Sakarya
 • Semt Adapazarı, Serdivan
 • Şehir Sakarya
 • Mahalle Çark Caddesi, Kampüs, Mavi durak, Merkez

Sub listings

Başlık Emlak Tipi Fiyat Yataklar hamam Özellik boyutu Kullanılabilirlik Tarihi
Saatlik Kiralık Günlük Daire Saatlik Kiralık 100₺ / 2 Saatlik 1 1
Adapazarı Saatlik Kiralık Günlük Ev Saatlik Kiralık 100₺ / 2 Saatlik 1 1
Serdivan Saatlik Kiralık Günlük Ev Saatlik Kiralık 100₺ / İki Saatlik 1 1 1
Adapazarı Saatlik Kiralık Günlük Apart Saatlik Kiralık 100₺ / İki Saatlik 1 1 65
Serdivan Saatlik Kiralık Günlük Apart Saatlik Kiralık 100₺ / İki Saatlik 1 1 70

Compare listings

Karşılaştırmak