Şimdi Ara: +90 531 401 4523

serdivan mavi durak apart

Kampüs Sakarya Günlük Kiralık

Kampüs Sakarya günlük kiralık evler Sakarya Üniversitesi Sınav haftası yaklaşınca tercih edebileceğiniz en güel konum ve fiyatlarla kullanıma hazır. Eşyalı kiralık bu günlük kiralık evler Serdivan Mavi Durak ve Sakarya Üniversitesi Kampüsü yakınlarında. Şimdi Arayın! Evinizi garantileyin.

Üniversite Sakarya günlük Kiralık

Üniversite Sakarya günlük kiralık Sınav haftası gelince kiralanması en uygun ve konum olarak en ideal noktada. Serdivan Sakarya Üniversitesi Kampüsü yanında. Mavi Durak ve Tunatan'a çok yakın konumlarda konaklayın şehrin en canlı yerinde olun. Fiyatları görüntüle!

sakarya merkez pansiyon fiyatları

Mavi Durak Sakarya Günlük Kiralık

Mavi Durak Sakarya günlük kiralık Serdivan'da şehrin en canlı noktasında. Ulaşımı kolay ve konforlu günlük kiralık evlerimiz eşyalı ve kullanıma hazırdır. Güvenle konaklayabileceğiniz evler uygun fiyatlarla aracısız Sahibinden kiralanır.

Sakarya merkezde Adapazarında günlük kiralık ev

Sakarya Merkezde Günlük Kiralık Ev

Sakarya merkezde günlük kiralık ev Adapazarı merkez ilçesinde. Etkinliklere, Alışveriş merkezlerine ve restoranlara çok yakın. Ulaşımı kolay ve konforlu günlük kiralık evler uygun fiyatlara günlük, haftalık ve aylık kiralık.

Sakaryada Günlük Kiralık Evler

Sakarya günlük kiralık evler Adapazarı merkezde Çark caddesinde ve Serdivan Mavi Durak ve Kampüs yakınlarında. Ulaşımı kolay ve konforlu bu günlük kiralık evlerin fiyatları her bütçe için ideal. Kısa süreli konaklama veya uzun süreli.

Günlük Kiralık Daire Çark Cd. Sakarya

Günlük kiralık daire Çark Cd. Sakarya merkezde Kafeler sokağında. Adapazarın en popüler konumu. Heryere yakın ve ulaşımı kolay bu günlük kiralık ev fiyatları günlük 80-100liradan başlıyor. Şimdi Arayın!

Serdivan Sakarya Günlük Kiralık

Serdivan Sakarya günlük kiralık Üniversitenin yanında bulunan güzel günlük kiralık evlerimiz. Sınav haftası geldiğinde bu konum hem öğrencinin hem ziyaretçilerin en çok tercih ettiği evlerden biri. Bir yandan Sapaca gölü manzarası diğer yandan çok canlı Serdivan Mavi Durak. Fiyatlarını öğrenin!

Sakarya günlük kiralık ev

Adapazarı Sakarya Günlük Kiralık

Adapazarı Sakarya günlük kiralık evimiz şehrin merkezinde. Çark Caddesş Kafeler sokağı ve Çark Mesire Adımlar kadar yakın. Agora AVM ve Devlet daireleri çok yakın. Şehrin merkezinde konaklayaıp ulaşım kolaylığını yaşamanız için bu günlük kiralık evi denemelisiniz.

Sakarya günlük kiralık apartlar

Apart Sakarya Günlük Kiralık

Sakarya Günlük Kiralık Sakarya şehrinin merkezinde eşyalı ve konumu güzel bu günlük kiralık apart uygun fiyatlarla kiralık. Şehrin merkezinde Adapazarı Çark caddesinde olan bu apart yeni eşyalarla döşenmiş ulaşımı kolay ve etkinliklerin tam merkezinde. Baharın gelmesiyle beraber çok uygun fiyatlara dilerseniz kısa bir süreliğine dilerseniz uzun süre...

Erenler Sakarya Günlük Kiralık Ev

Sakarya günlük kiralık evler Adapazarı Merkezde Çark Caddesinde. Uzun Çarşı ve Katlı pazarın çok yakın olduğu bu günlük evlerimiz ekonomik fiyatlarla kiralanabilir. İlçe otogarı ve Orta garajın yakın olmasıyla beraber ulaşım çok rahat.

Compare listings

Karşılaştırmak