Şimdi Ara: +90 531 401 4523

Serdivan Günlük Kiralık

0531 401 4523 Sakarya Serdivan günlük kiralık evler, Sakarya Üniversitesi kampüsü çevresinde konaklamak isteyenler için ideal. Serdivan günlük kiralık ev fiyatları 150 lira'dan başlıyor. Serdivanda günlük kiralık evlerde kısa süreli konaklamalar veya apart tutmak en popüler konaklama seçeneklerinden bazıları. Sakarya günlük kiralık ev seçeneklerinden konum olarka...

serdivan mavi durak apart

Kampüs Sakarya Günlük Kiralık

Kampüs Sakarya günlük kiralık evler Sakarya Üniversitesi Sınav haftası yaklaşınca tercih edebileceğiniz en güel konum ve fiyatlarla kullanıma hazır. Eşyalı kiralık bu günlük kiralık evler Serdivan Mavi Durak ve Sakarya Üniversitesi Kampüsü yakınlarında. Şimdi Arayın! Evinizi garantileyin.

Üniversite Sakarya günlük Kiralık

Üniversite Sakarya günlük kiralık Sınav haftası gelince kiralanması en uygun ve konum olarak en ideal noktada. Serdivan Sakarya Üniversitesi Kampüsü yanında. Mavi Durak ve Tunatan'a çok yakın konumlarda konaklayın şehrin en canlı yerinde olun. Fiyatları görüntüle!

sakarya merkez pansiyon fiyatları

Mavi Durak Sakarya Günlük Kiralık

Mavi Durak Sakarya günlük kiralık Serdivan'da şehrin en canlı noktasında. Ulaşımı kolay ve konforlu günlük kiralık evlerimiz eşyalı ve kullanıma hazırdır. Güvenle konaklayabileceğiniz evler uygun fiyatlarla aracısız Sahibinden kiralanır.

Sakarya merkezde Adapazarında günlük kiralık ev

Sakarya Merkezde Günlük Kiralık Ev

Sakarya merkezde günlük kiralık ev Adapazarı merkez ilçesinde. Etkinliklere, Alışveriş merkezlerine ve restoranlara çok yakın. Ulaşımı kolay ve konforlu günlük kiralık evler uygun fiyatlara günlük, haftalık ve aylık kiralık.

Sakaryada Günlük Kiralık Evler

Sakarya günlük kiralık evler Adapazarı merkezde Çark caddesinde ve Serdivan Mavi Durak ve Kampüs yakınlarında. Ulaşımı kolay ve konforlu bu günlük kiralık evlerin fiyatları her bütçe için ideal. Kısa süreli konaklama veya uzun süreli.

Compare listings

Karşılaştırmak