author Şimdi Ara: +90 531 401 4523

Günlük Kiralık Ev ve Daire Fiyatları Sakarya


Sakarya Adapazarı Günlük Kiralık Ev ve Daire Fiyatları


 

2+1 Günlük Daire Adapazarı

1+1 Günlük Daire Adapazarı

1+0 Günlük Daire Adapazarı

100-120 Lira

100-80 Lira

80 Lira


 

Sakarya Merkezde Günlük Kiralık Daire fiyatları dairenin konumuna ve lüxüne göre farklılık gösterse de yukarıdaki tabloda fiyatlar ortalama olarak belirtilmiştir. Serdivan Kampüs yolunda da benzer fiyatlar görmek mümkündür. GDS sizlere en uygun fiyatları, ulaşımı ve konforu en yüksek olan atmosferler sağlar. Daha detaylı bilgi almak için bizi hemen arayın.

img

Sakarya Günlük Kiralık

Benzer Haberler

Günlük Ev Kiralamak için Gerekenler

Sakarya günlük kiralık ev kiralarken neler gerekli neler gereksiz. Daha kolay bir konaklama için ihtiyacınız olan bir kaç noktayı gözden geçirin!

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Merkez Sakarya Günlük Kiralık Ev

Sakarya günlük kiralık ev Adapazarı merkezde çark caddesinde eşyalı kiralık evler tam teşekkülü kullanıma hazır. Konforlu ve ulaşımı kolay günlük evler Kafeler sokağında ekonomik fiyatlarla.

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

Sakarya Merkezinde Günlük Ev

Sakarya günlük ev Çark caddesi kafeler sokağının yanında ulaşımı kolay ferah ve güvenilir. Uygun fiyatlara Sakarya merkezde günlük ev kirala.

Okumaya Devam..
- Sakarya Günlük Kiralık

One thought on “Günlük Kiralık Ev ve Daire Fiyatları Sakarya”

  • Fawad

    27 Mayıs 2015, 15:45

    Ben Fawad Sadiqmal Afganıstanlıyım , Sakarya Üniversitisende Bilgisayar ve Bilişim bölümün öğrencisiyim ,Hazıranın 8. dan Hazıranın 10 kadar Bana bir kiralık küçük ev yada oda lazım , ve eşimle beraber kalıcağım , Bu yüzden Size aradım , ikimiz öğrenciyiz lütfen indirim vererseniz severiz , Teşekkürler

Yazıya yorum yapın